Sari la conținut

Cerere Helper


RaKu

Postări Recomandate

Contra ai nevoie de 40 ore 

 

La 1/22/2018 la 20:09, fyt a spus:

PRO - ar fi bun ca admin al acestui server

Nu mai da pro doar ca iti e prieten uite ca are 30 de ore 

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 1/23/2018 la 19:01, HackerGeo a spus:

Contra. Primesti de la multi mute si gag. LIMBAJ

Tu esti singurul care mi-ai dat gag pe serverul asta si ai facut-o o singura data pe nedrept...zi mersi ca nu ti-am facut reclamatie. Daca tot nu ai o treaba cu subiectul macar nu incerca sa dezinformezi oamenii.

 

La 1/23/2018 la 17:27, D3vyd a spus:

Cand faci o cerere Respecti Cerintele in plus dai poza cu orele sau link gametracker

Am inteles ca daca ai aproximativ orele cerute poti face cerere daca te doreste comunitatea si in afara de tine si gexo care are ceva cu mn de cand am intrat prima oara nush care e faza. Faptul ca nu sunt destule ore le-ai zis si celorlalti admini actuali cand au 20 de ore si au deja admin? Asta credeam si eu + ca am si experienta cat de cat fata de ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, D3vyd a spus:

Nu mai da pro doar ca iti e prieten uite ca are 30 de ore 

+1 warn pt spam

Aici nu este free chat,opritiva din spam sau va dau la amandoi warn

Raspunsul il voi da azi la ora 21:00
 

76561198068915593.png
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 minutes ago, PetrW said:

CONTRA , nu iti chemi toti prietenii sa ti dea pro .

nu sunt numai prieteni cei care mi-au dat pro si chiar daca ar fi..ce e rau in asta? iti garantez ca la toate posturile de genu iti comenteaza prietenii nu oricine se afla in treaba daca tot esti contra poate dai si un motiv intemeiat ca din cate am vazut sunt trei commuri cu contra dar niciunul relevant si am vazut si commul de la cererea prietenului meu si mi se pare penibil sincer sa-ti dai cu presupusu doar pt ca suntem prieteni irl si ca ne-am dat pro unul altuia ca nu am merita admin. fata de ce admini sunt pe server in momentul de fata eu cred ca noi chiar meritam si chiar daca nu primim adminul mi-as dori macar sa se faca putina curatenie printre admini pt ca foarte multi dintre ei, pe langa faptul ca nu indeplinesc nici macar varsta minima, isi fac treaba prost sau nu o fac deloc. Multumesc

Editat de RaKu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 minutes ago, RaKu said:

nu sunt numai prieteni cei care mi-au dat pro si chiar daca ar fi..ce e rau in asta? iti garantez ca la toate posturile de genu iti comenteaza prietenii nu oricine se afla in treaba daca tot esti contra poate dai si un motiv intemeiat ca din cate am vazut sunt trei commuri cu contra dar niciunul relevant si am vazut si commul de la cererea prietenului meu si mi se pare penibil sincer sa-ti dai cu presupusu doar pt ca suntem prieteni irl si ca ne-am dat pro unul altuia ca nu am merita admin. fata de ce admini sunt pe server in momentul de fata eu cred ca noi chiar meritam si chiar daca nu primim adminul mi-as dori macar sa se faca putina curatenie printre admini pt ca foarte multi dintre ei pe langa faptul ca nu indeplinesc nici macar varsta minima, isi fac treaba prost sau nu o fac deloc. Multumesc

Daca tu sau prietenii ati fi citit regulamentul nu ai fi adaugat acest comentariu 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, fyt said:

Ba, RaKu e OM bun ma, daca si voi vreti sa fiti dusmani cu aia buni, acum eu ce sa va fac. Eu va zic ca face treaba buna pe server, baiat cinstit.

normal ca e om bun cat timp sunteti toti din aceeasi gasca, cum sa nu fie, el e om bun.. restu suntem oameni rai :) 

CONTRA, am avut antecedente cu el si toata grupa pe alt server.. mai mult decat sa faca playerii sa se simta prost cand o sa aiba toti admin, nu o sa faca prea multe.. eventual sa dea slay ca dau oamenii rush sau ca nu fac ce vor ei :) 

 

*sper ca nu va supy pe mine :(* 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, divines said:

normal ca e om bun cat timp sunteti toti din aceeasi gasca, cum sa nu fie, el e om bun.. restu suntem oameni rai :) 

CONTRA, am avut antecedente cu el si toata grupa pe alt server.. mai mult decat sa faca playerii sa se simta prost cand o sa aiba toti admin, nu o sa faca prea multe.. eventual sa dea slay ca dau oamenii rush sau ca nu fac ce vor ei :) 

 

*sper ca nu va supy pe mine :(* 

Antecedente in ce fel nesquick? Spune-le ownerilor si ce antecedente au fost si spune-le si ca tu birby si ovidiu jucati cu hack si ati luat vac pe primele conturi. Asta ca sa stie si ei ca au dat admin unui hacker cu care era normal sa ma cert avand in vedere si atitudine. Sa nu uit ai dat ban 30 min unui player pt ca te-a facut gunoi..patetic

*sper ca nu te supy pe mine :(*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • GhosT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.