Sari la conținut

Cerere Moderator Red


redics

Postări Recomandate

  • Nume si Prenume:  Mezei Andrei.
  • Vârstă: 14, aproape 15 știu că vârsta medie este 15 ani, dar am zis să imi incerc norocul.
  • Gradul pentru care doriți să aplicațiModerator
  • Categoria unde doriți să moderați: unde doriți voi.
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu: de când am dat ochii cu acesr forum, respectiv această comunitate, am vrut să fac parte din staff-ul acesteia. Doresc să mențin comunitatea în forță, să ajut în mare parte în măsura în care pot.
  • O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte):Numele meu este Andrei, sunt din Cluj-Napoca, jud. Cluj, împlinesc 15 ani, pasiunile mele sunt sporturile, mai ales fotbalul și baschetul care sunt preferatele mele, mă înțeleg bine cu Panda, cu care m-am cunoscut în jur de un an în urmă și îl consider ca pe un frate mai mare. De la el am învățat mare parte din lucrurile (pe) care le știu legate de tehnologie. Știu că nu am vârsta necesară, dar totuși am zis că poate am o șansă să fiu admis.
  • Experiență în domeniuMedie, dar învăț foarte repede, sunt foarte atent, nu iau concluzii pripite și sunt foarte insistent.
Editat de Red乡
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acceptat

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.