Sari la conținut

Ban degeaba


Vizitator Church burner

Postări Recomandate

Vizitator Church burner

Mi-am luat ban pe motivul "Defuse hack" permanent pentru ca serverul are un addon sa astepti doar 2 secunde pt defuse da doar eu mi-am luat ban chiar daca toata lumea avea 2 secunde de asteptat pt. def. ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa faci cerere de unban Respecta modelul Si trebuie sa ai cont

Doar vipul are 2.5 sec la defuse tu nu esti vip 

deci e imposibil sa dai 2 sec defuse in plus de ce ai vac pe main ? 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Church burner

Am Vac pt ca am folosit hackuri pe tf2 si recunosc , nu am vazut modelul de cerere de unban si nu stiu dar eu am vazut ca toti au 2 secunde la defuse ... l-am vazut si la maxim si asa ... chiar nu are sens ,defuse hack este instant eu am avut 2,5 secunde cum ai spus si nu e drept sa imi iau ban degeaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator mue la copilas

hai sa ma sugi de pula cu tot cu forumu si serveru bostru de cacat ca ma fut pe tot neamu vostru de cacat pisamas in gura ta si lu ala care mi-o dat cick ca nici nu imi pasa ... bitong prost si obosit ce esti

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

banul ramane

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.