Sari la conținut

Reclamatie admin incult


Serafim

Postări Recomandate

Nick: Serafim-
Nick admin: posibil PROXY sau nu stiu, nu cunosc adminii
Data și ora evenimentului: 27/11/2017 6:07 pm
Harta: de_mirage
Detalii: mi-a dat ban absolut degeaba pe motiv ca as avea "cheats", cer argumentarea si dovezile in viguare din partea 
Dovezi: https://imgur.com/a/MIiUX (ban ul din consola + o parte din rankul ala facut cu "cheats"
Alte precizări:  steamID STEAM_0:0:65663581 
steamID3 [U:1:131327162] 
steamID64 76561198091592890 

 

astept unban.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO reclamatiei lui, un "admin" care nu are ce cauta cu un grad pe acest server, parerea mea, necunoscand bazele adminului + ca nu stie sa ia un ID de pe un profil de steam sa dea 'status' in consola si sa-i dea ban, el da ban la alte ID-uri, nestiind pe ce lume e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro reclamatiei lui, un "admin" care nu are ce cauta cu un grad pe acest server, parerea mea, necunoscand bazele adminului + ca nu stie sa ia un ID de pe un profil de steam sa dea 'status' in consola si sa-i dea ban, el da ban la alte ID-uri, nestiind pe ce lume e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unbanned.

Numai sa comentati stiti, cand iti dau toti copiii mesaj ca e un codat pe server si esti in criza de timp, nu ai acces la !admin pt ca nu e configurat gradul de co-owner complet crede-ma ca nu mai esti atent nici la cine dai ban.

Puneti-va in locul meu si o sa intelegeti, pana atunci nu mai faceti galagie pe aici, ca de jucat e simplu.

 

Las topicul deschis cateva zile ca sa vad daca mai comenteaza cineva pe aici

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.