Sari la conținut

Cerere Moderator


RamboGalaxy

Postări Recomandate

  • Nume si Prenume: Popescu Daniel
  • Vârstă: 16
  • Gradul pentru care doriți să aplicați: Moderator
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Motivul pentru care doresc acest privilegiu este sa ajut comunitatea cat de mult pot .
  • O scurtă descriere despre dvs. (minim 100 de cuvinte): Ma numesc Dani , am 16 ani , imi plac gaming-ul , am avut 3 servere pana acum de csgo . Si imi doresc foarte mult acest grad de moderator pe acest forum ! Multumesc .

  http://iglovequotes.net/ 

GOARENA.EVICT.RO

GOARENA.EVICT.RO

GOARENA.EVICT.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra . Nu mi se pare ca esti capabil . 

 

Acum 2 ore, DreN1. a spus:

Contra ai owner

 Nu ai dreptul sa iti dai cu parerea cu pro/contra . Ai +1 warn .

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept activitate. Cand vad ca faci ceva iti bag gradul

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
23 hours ago, • Panda said:

Contra . Nu mi se pare ca esti capabil . 

 

 Nu ai dreptul sa iti dai cu parerea cu pro/contra . Ai +1 warn .

Nu ai dreptul sa ii dai din prima warn, omul probabil nu stia + Avertisment verbal si daca continua +1 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.