Sari la conținut

Cerere grad - cRetu


cRetu

Postări Recomandate

  • Numele: Razvan Cretu
  • Ce varsta ai: 20
  • Descrie-te in cateva cuvinte: Un baiat cu bun simt, civilizat si friendly.
  • De ce doresti acest grad:Doresc grad deoarece sunt mai in fiecare zi activ pe serverul de ts si sa fiu sincer pentru a imi usura si mie treaba atunci cand vine vorba de tras persoane pe canal.
  • Cu ce ai putea sa ajuti: Deocamdata nu am cu ce sa ajut decat cu activitate, daca se intampina probleme si ma pricep, as ajuta oricand.
  • UniqueID: " xW1gSZVkZbz6LkzfsO/FHFunjao= "
  • Ce propunere ai pentru TeamSpeak3 pe care doresti sa o expui?: Nu am o propunere.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citat

Doresc grad deoarece sunt mai in fiecare zi activ pe serverul de ts si sa fiu sincer pentru a imi usura si mie treaba atunci cand vine vorba de tras persoane pe canal.

 

Îți putem face un canal permanent și să îți dăm grad-ul de founder, și atunci o să poți să-i tragi pe cei care dorești la tine pe canal. Dar nu strică încă un membru staff pe TeamSpeak 3. Din partea mea ai un :pro:.

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa macar Level 10 pe TeamSpeak si revino cu o cerere. Momentan dupa cum a spus si jaxi, iti putem face un canal permanent si o sa ti poti trage prietenii de pe "Welcome".

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.