Sari la conținut

S3NSEY DEPARTS BIG ACADEMY


jaxi_usp

Postări Recomandate

Efekan „⁠S3NSEY⁠” Topaloglu nu mai face parte din BIG Academy și a părăsit organizația germană, s-a anunțat. Tirătorul austriac s-a alăturat Academiei BIG în februarie, fiind adus mai întâi ca înlocuitor înainte de a deveni în cele din urmă un membru cu drepturi depline al echipei o lună mai târziu, în martie. S3NSEY a avut o medie de 1,01 pe 111 hărți în timpul petrecut în divizia academiei, tânărul de 20 de ani bucurându-se în special de o creștere a formei în timpul clasamentului pe primul loc al echipei sale la ESL Meisterschaft Spring 2023 (1,15) în mai. Acesta a fost acest triumf în turneul intern pe care BIG l-a folosit pentru a câștiga un loc la IEM Cologne. Lista principală nu a acuzat suficiente puncte de clasare ESL pentru a-și câștiga propriul loc la spectacolul de 1 milion de dolari și, în schimb, organizația a optat pentru 60% din lista câștigătoare a ESL Meisterschaft pentru a-și asigura participarea. David "⁠prosus⁠" Hesse și Elias "⁠s1n⁠" Stein fuseseră deja promovați la echipa principală în iunie, S3NSEY fiind trimis ca înlocuitor al noului semnat Mateusz "⁠mantuu⁠" Wilczewski pentru a îndeplini regulile listei. și asigurați-vă că organizația germană a fost prezentă la evenimentul marcaj pe pământul de acasă. În timp ce S3NSEY s-a performat admirabil în timpul petrecut cu lista principală la IEM Cologne Play-in, având o medie de 0,96 la mijlocul grupului în cele două meciuri ale echipei, echipa în ansamblu s-a străduit să înceapă mult, suferind înapoi- pierderi în spate pentru Apeks și lichidul recent renovat, care urmează să fie trimise la pachet în ultimul loc. „Din păcate astăzi, va trebui să anunț că eu și BIG vom merge în moduri diferite”, a împărtășit S3NSEY într-un anunț pe Twitter. „Sunt extrem de recunoscător pentru timpul pe care l-am avut acolo și le urez tuturor noroc în viitor! "Acum sunt agent liber și voi căuta o nouă casă ca AWPer. După IEM Cologne, am [gustat sânge], ceea ce înseamnă că sunt mai înfometată ca niciodată să obțin ceva în CS!"

 

 

 

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.