Sari la conținut

reclamatie 777


b4n

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] ban 
Nick admin: [numele adminului reclamat] 777
Steam Profile Admin: [steam-ul adminului reclamat] -
Data și ora evenimentului: 10:45
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] mirage 
Scor: [scorul care era pe harta atunci cand s-a intamplat evenimentul] nu stiu 
Detalii: mi a dat gag permanent pe motiv "limbaj" =))))
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] n-am ce dovezi sa va arat, va uitati in loguri sa vedeti
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra: Adminul a procedat corect, la cum te comporți pe server și cum vorbești uneori cu Staff-ul, nu aș vedea de ce ar fi sancționat admin-ul مارياني777.

  • Like 1

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incep usor ca iti dai prea multe aere de vedeta, in nici unul dintre ss-uri nu ma refeream la tine, pe d2 nici macar nu stiam ca esti pe sv, si pe mirage la fel, nu am zis "bagamias pl in tine 777", am zis in VOI, unde, daca era alt player dadeai avertisment, asa va nu mai incerca ca nu iti iese, un gag de 5min isi facea treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra: Adminul a procedat foarte bine pentru ca la tine nu este prima abatere ,ma refer la faptul ca tu injuri orice admin inclusiv pe mine daca iti dau mute si gag ma spamezi pe u@ cee a ce nu este permis - Limbajul vulgar, înjurăturile, semnele obscene și jignirile sunt interzise. [Pedeapsă: AVERTISMENT VERBAL/SCRIS -> GAG/MUTE 3-5 MIN -> GAG/MUTE 5-10 MIN (daca continua se aplica tot 10 minute maxim, iar daca se exagereaza/se foloseste u@ -> BAN 30 MIN -> BAN 60 MIN -> BAN 120 MIN] 

 SI numai raspunde la topic ca faci post-hunt

Editat de Fervecs
  • Like 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent cui te adresezi, limbajul vulgar/obscen nu e permis.

Iar tu, ai doar 6 gag-uri in ziua de ieri. Cu un total de 17 sanctionari acordate de admini, in doar 14 zile ale acestei luni, limbajul tau vulgar depaseste normele unui jucator mai astamparat.

Asta, fara sa luam in considerare momentele cand nu ai fost sanctionat.

 

Intr-adevar, poate ai primit aceasta penalizare pe o perioada prea mare, asadar, gag-ul va fi redus la 30 de zile
In continuare trebuie sa iti manifesti comportamentul astfel incat sa nu incalci regulamentul serverului, pentru a nu fi penalizat si pe alte cai.

Chat-ul de u@ va ramane dedicat raportarii de codati.

 

:tc:

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.