Sari la conținut

Cerere Grad


Vizitator sweety2

Postări Recomandate

Vizitator sweety2

MODEL [copiază și completează-l într-un topic nou]

Nume: [numele tău real]:Stelian
Vârstă [minim 14]:20
Nick: [numele tău de pe server]: sweety (king von) acolo figurez cu activitatea recenta , am crezut ca nu afecteaza cu nimic avand in vedere ca e acelasi cont de steam.
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/profiles/76561198301784503/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]:STEAM_1:1:170759387
Ore jucate pe server [link gametracker]:https://www.gametracker.com/player/king von/go.usp.ro:27015/

Ore jucate pe server [screenshot !ore de pe server]: 500 si cv nu cred ca isi are rostul poza
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo Da/Nu]: YES

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: [Facebook USP Da/Nu]: YES

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [GameTracker USP Da/Nu + nume]: YES steliandon21

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [Discord USP Da/Nu + nume]: YES sweety#7011

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [YouTube USP Da/Nu]: YES

Detin un Microfon functional si il folosesc pe server: YES
Ai citit regulamentul?:bineinteles ca nu 

Am mai multe probleme , aparent nu ma pot conecta cu contul vechi pe care il aveam aici , a trebuit sa fac unul nou , problema cu orele dar majoritatea stafului stie ca am 1k h+ imi arata doar 500 si ceva dupa wipe. Linkul de gametraker e sub numele king von deoarece cu el am jucat ultimele saptamani . Va pup si ne auzim sper sa nu fi gresit ceva pe aici XDDD
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pro: , e player cu istorie buna si cu activitatea la fel de faina.

 

 

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.