Sari la conținut

Am luat silence pe nimic


CioaTa In CarTier

Postări Recomandate

Salut , azi in jurul orei 00:00 am intrat pe serverul de csgo pe care am 1300 de ore , care apropo au fost sterse , lafel si cele 650 de ore din top pe care le aveam , si am sesizat ca am mut permanent pe nici un motiv , poate am injurat cativa codati sau am urlat in microfon, dar in nici un caz nu am jignit adminii sau playerii care nu aveau nici o treaba , asa ca rog frumos daca se poate desigur, sa imi fie scos mutul , si pe aceasta cale imi cer si scuze daca am jignit/deranjat pe cineva prin atitudinea mea . (probabil am baut cam mult cand am urlat in microfon daca ala e motivul)

 

 

 

 

P.S: ms de cei 3 ani jucati aici 

Editat de CioaTa In CarTier

                                                                                                     spacer.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, CioaTa In CarTier a spus:

Salut , azi in jurul orei 00:00 am intrat pe serverul de csgo pe care am 1300 de ore , care apropo au fost sterse , lafel si cele 650 de ore din top pe care le aveam , si am sesizat ca am mut permanent pe nici un motiv , poate am injurat cativa codati sau am urlat in microfon, dar in nici un caz nu am jignit adminii sau playerii care nu aveau nici o treaba , asa ca rog frumos daca se poate desigur, sa imi fie scos mutul , si pe aceasta cale imi cer si scuze daca am jignit/deranjat pe cineva prin atitudinea mea . (probabil am baut cam mult cand am urlat in microfon daca ala e motivul)

 

 

 

 

P.S: ms de cei 3 ani jucati aici 

Asta e pe principiul "Stiti cine sunt eu? " 😄 

 

Poate totusi l-ai luat pe merit, stii ca ai gura cam mare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu cum mai ai tupeul sa vii aici si sa faci cerere.

Vroiam sa ma uit cu sedan la un demo de pe server.dar din intamplare am dat de voi,tu cu gipsy.

Faceati ca toate animalele pe server,bagai muzica pe server.

Daca vreti sa va bateti p**a,ati gresit server-ul.

Si aici nu e vorba de ce ai facut sau cine ai fost pe server,aici e vorba de respect,care din pacate,tu nu stii cei ala.

Silentul este dat pe 3 luni,iti convie sau nu,ramai cu el.

 

 

:tc:

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.