Sari la conținut

Reclamatie Destroy


Paul Achim

Postări Recomandate

Nick: paul-tnt-
Nick admin: Destroy3241
Steam Profile Admin: https://steamcommunity.com/profiles/76561198234845776/
Data și ora evenimentului: 22.04.2022 ora 19:47
Harta: de_mirage
Scor: CT:4 T:3
Detalii: Domnul admin in cauza, imi ofera sanctiune de mute pe un motiv neintemeiat.
Dovezi: https://postimg.cc/5Q20W00q
Alte precizări: As dori sa vad si eu o dovada si regula prin care se aplica aceasta sanctiune, multumesc anticipat!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In regulament scrie clar: "Nu este permis spam-ul (folosirea abuzivă și fără rost) la microfon sau în chat (nu e server de teamspeak, incercati sa vorbiti doar info si sa nu deranjati ceilalti jucatori cand sunteti morti)", sa nu mai spun de faptul ca te luai de ceilalti jucatori de pe sv sau ca ai scapat cateva injuraturi.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

Da într-adevăr aici are dreptate și @Destroy3241, puteai să scrii în chat cel mult, pe lângă faptul că erai și mort și trebuia sa dai info, nu să discuți despre niște subiecte care nu au legătură cu server-ul. Eu zic că nu merită să primească warn pentru un mute de 5 minute acordat corect.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Nu este permis spam-ul (folosirea abuzivă și fără rost) la microfon sau în chat (nu e server de teamspeak, incercati sa vorbiti doar info si sa nu deranjati ceilalti jucatori cand sunteti morti)

 

Si daca nu il pui ca "spam mic" tot putea sa iti dea mute pe motiv de limbaj.

 

:respins: t/c

  • Like 2

                                                                                                                       Va pupa Ghostica!

 

                                connect go.usp.ro

 

                               connect arena.usp.ro

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.