Sari la conținut

Reclamatie Unreal


jamilainternet

Postări Recomandate

Nick: suntem in depresie, ne taiem pe
Nick admin:  unreal
Admin Steam Profile: https://steamcommunity.com/id/unreal999/ 
Date and time of the event: 21:39 / 19/04/2023
Map: de_dust2

Score: nu mi amintesc, am de filmare
More details:  imi pare rau ca n am dat mai devreme drumu la filmare, oricum demo -ul se poate gasii si o sa l atasez eu dupa post, fiindca mapa este in curs, avand in vedere ca era un circ si o mascarada de tot rahatu si doar eu cu inca 1 sau 2 am fost vizati, eu pe 2 conturi, PENTRU CUVANTUL BOZGOR PE CARE I L AM ADRESAT LUI ROBOCOP. 
Proofs: 

 

https://imgur.com/a/UQgv7Ks. (toate acestea fiind acordate pt cuvantul BOZGOR, TINEM MINTE DA?)


Other remarks:

Editat de jamilainternet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

M am uitat și eu pe demo banul nu cred ca era nevoie de ban la faza asta dar mutul și gagul primit a fost dat pe drept plus ca ai fost atenționat de mai multe ori sa te oprești din spamat și din a mai fi toxic 

Editat de Fervecs

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi astia care sunteti obisnuiti sa injurati pe un amarat de joc, ar trebui sa fiti obisnuiti si cu mute, gag si ban. Ce atata tam-tam ca ti-ai luat ban si celalalt, nu...Pentru voi, aceste pedepse sunt mult prea mici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:  Merita un mute de 30 min, ca să se liniștească, dar nu i-a stricat cu nimic un ban de 10 min pentru "lbj".

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.