Sari la conținut

reclamatie Eren


cox1

Postări Recomandate

Nick: cox
Nick admin: Eren
Steam Profile Admin: https://steamcommunity.com/id/shika5/
Data și ora evenimentului: 17:12-24/03/2023
Harta: mirage
Scor: nu stiu
Detalii: Am primit gag pentru ca i-am spus altui jucator "taci da te n rasa ta ca ti put picioarele" el la randul lui cu raspunsul "vezi cum vorbesti moldovean basit". Am primit doar eu gag el nu deci asta inseamna favorizare. Ii spune doar "lbj si tu" cand el face rasism.

Dovezi: https://ibb.co/BrQ9nfZ
Alte precizări:M-ai luati si voi masuri pe fapturile astea de admini care se dau superiori la jucatori si fac favorizari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! N-am facut favorizari si nici nu m-am crezut superior...superior pentru ca ti-am raspuns cu "haide" cand ai zis ca-mi faci reclamatie ? Respectivului i am dat warn pentru ca nu mi s-a parut o insulta pe masura la "cox : taci da te n rasa ta ca ti put picioarele"  

Daca te purtai civilizat si nu te puneai sa injuri n-aveam motiv sa ti dau gag iar respectivul nu avea motiv sa te injure.

Parerea mea e ca ar trebui sa mai inveti cum sa vorbesti si sa nu te mai victimizezi daca tu incepi 

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 ore, cox1 a spus:

Detalii: Am primit gag pentru ca i-am spus altui jucator "taci da te n rasa ta ca ti put picioarele" el la randul lui cu raspunsul "vezi cum vorbesti moldovean basit". Am primit doar eu gag el nu deci asta inseamna favorizare. Ii spune doar "lbj si tu" cand el face rasism.

 

:contra: Părerea mea este că trebuie să inveți să vorbești frumos, dacă și cealaltă persoană vrei să se comporte la fel cu tine.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra: , trebuia si cel din urma sa-si ia GAG, dar ma scuzi, daca tot ai ceva de zis lui, adauga-l in prieteni si zii pe private, ajunge sa tot folositi VOICE/CHAT pentru durerile pe care le aveti in suflet si dupa tot noi suntem vinoveti ca va dam mute/gag...

 

Mersi mult.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 :contra: Fata de ce i-ai zis tu el a fost putin mai decent :)) Daca nu-l atentiona m-ai ziceam ca merita tras de urechi dar asa Eren si-a facut treaba . La cat injuri tu adminii si playerii te plangi cand iti spune cineva ceva de genu :)) ? Dmn... ca fetele sunteti . 

 

 P.S " fapturile " ?  sau faptele ? :)) 

 -Limba romana left the chat . 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, UnReal a spus:

 :contra: Fata de ce i-ai zis tu el a fost putin mai decent :)) Daca nu-l atentiona m-ai ziceam ca merita tras de urechi dar asa Eren si-a facut treaba . La cat injuri tu adminii si playerii te plangi cand iti spune cineva ceva de genu :)) ? Dmn... ca fetele sunteti . 

 

 P.S " fapturile " ?  sau faptele ? :)) 

 -Limba romana left the chat . 

Daca nu stii sa faci diferenta din "fapturi" si "fapte" taci din gura. Tocmai ai dovedit ca ai facut limba romana cu doamna de servici. N-ar fi avut nicio logica sa spun "faptele astea de admini". Se scrie corect "-Limba romana *has* left the chat." vezi ca nu stii romana si scrii pe engleza. Iti era foame si l-ai mancat pe saracu' *has* zanule.

Editat de cox1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cox ,trb sa zici ms ca inca n-ai primit ban cateva ore bune la cum ai inceput sa suferi si sa iei la misto lumea,parca inainte erai mai cuminte.Si cat despre Rhapsody,poate era la prima abatere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.