Sari la conținut

Reclamatie Jaxi


Postări Recomandate

Nick: ARRES
Nick admin: Jaxi
Steam Profile Admin: [steam-ul adminului reclamat]
Data și ora evenimentului: 6:40
Harta: Train
Scor: 8;8
Detalii:Biatul asta cred ca nu intelege ce trebuie sa faca un admin, e un idiot pe server care sufera de elo ( rhapsody ) si si ii zic frumos prima data sa ii de-a gag de suferinte, injurii, etc si el nu face nimic. Ii scriu pe u@ ca ala tot injura s.a.m.d el zice ca la urmatoare ii da, au trecut cred ca 7-8 dati de cand tot injura si nu a facut nimic. Imi zice ca fac troll si ca ii place cand fac eu troll. Dupa iese de pe server si nu mai intra, intre timp rhapsody asta tot injura si sufera. Se pot verifica log uriule pentru injuriile lui si pentru Jaxi nu am nimic, daca e baiat poate sa recunoasca.
Dovezi: logs
Alte precizări: Nu prea se descurca, ii zic sa ii de-a ban aluia ca are 100% cod si ca poate sa verifice demo ul server ului...el nimic.

Editat de ☁ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ARRES, deci fi atent eu mi-am făcut treaba și am să iți spun și dece:

  1. Mi-ai dat pe u@ codatul, l-am banat. Dovadă: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:75444742&advType=steamid&Submit

  2. Mi-ai zis să îi dau ban permanent lui rhapsody, ceea nu se poate, deoarece nu se dă ban permanent că suferă sau înjură.

  3. Mi-ai dat pe u@ (corect) că înjură el (și tu făceai același lucru) ți-am zis la next îi dau și după nu a mai zis nimic.  

  4. Asta cu trolatul ți-am zis deoarece tu m-ai luat in râs (dacă ți-am zis că îi dau la next îi dau), dar dacă nu a mai scris ce să îi fac.

 Deci mai pe scurt, eu nu văd rostul acestei reclamații, dacă eu mi-am făcut treaba.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta zic, nu apare și nici pe demo nu apare. Și gândește-te că dacă apărea îi dădeam gag.

 

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pro:  Ai orele alea degeaba Jaxi, esti pe langa si trecut de langa . 

 

Toate dovezile de pe lume in demo-ul ala da tu esti singurul care nu le vede . Rascoala de la 1800 toamna pe chat si tu nimic , se continua cu toxicitate si suferinte si tu nimic . m-am uitat la mai bine de jumatate de demo da m-am oprit ca ma apucau nervii cand te auzem ce prostii scoteai pe gura . Merita si Arres mute ce-i drept, da avea motive sa vorbeasca asa, mai ales cand da de copii ca tine in staff care nu sunt in stare sa ia o decizia, sa dea un mute, un gag cand trebuie .Mai stateai 3 mape si tot " ii dau next " ii spuneai lui Arres, in 3 zile lucratoare reusesti sa dai si tu un gag. Sa nu cumva sa o bagi la inaintare pe aia cu " eram spec si ma dadeam de gol " ca n-are absolut nici o relevanta . Ai putut sa faci si n-ai facut .

 

Nu e prima oara cand faci cacaturi de genu, au fost multe dati cand nu ti-ai facut treaba ( ori ca n-ai vrut ori ca nu te-a dus capul ) .

 

As dori sa nu-mi comentezi la ce-am scris acu decat pe discord, asta este opinia mea, aici n-are rost sa raspunzi . Asteptam sa vedem ce zic si ceilalti colegi . Sa nu mai faci Post-Hunt .

 

 

 

 

 

Editat de UnReal

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.