Sari la conținut

reclamatie stevie2k


b4n

Postări Recomandate

Nick: gipsy anihilator
Nick admin: stevie2k
Steam Profile Admin: [steam-ul adminului reclamat] -
Data și ora evenimentului: 17:40 
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] : dust2
Scor: [scorul care era pe harta atunci cand s-a intamplat evenimentul] : 2-5 / 3-5 nu mai stiu
Detalii: imi spune sa-mi schimb numele (din gipsy anihilator) din cauza ca e xenofob, n-am mai auzit asa cv in viata mea, se ia de numele meu, imi schimba clan tagul in zero barat, dupa imi zice sa-mi schimb numele... tot timpul cand ne vede pe sv (eu biceps robocop) se ia de noi si ne da gag/mute din cele mai penibile motive ... imi si da rename in "Rahatel pt ca ma defineste" si-mi zice ca gipsy anihilator e xenofob.....
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] dovezi pe demo-ul de pe discord
Alte precizări: 30 de ani si stam spec pe cs 3 harti!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi ar trebui sa aveti cod captcha de completat inainte sa faceti reclamatie, sunt sigur ca nu l-ati trece...

 

Da, acel nume este xenofob si te-am rugat sa ti-l schimbi. Am incurcat borcanele si prima data ti-am schimbat clan tag-ul apoi te-am rugat sa-ti schimbi numele iar si mi-ai zis sa mai incerc. Te-am avertizat si cu ban si tot nu ai vrut, mi-ai zis ca ia, sa vad ce faci...Apoi ti-am schimbat numele in Rahatel pentru ca da, te defineste total. Apoi ti-ai schimbat numele inapoi in Gipsy anihilitaor si ai primit ban 30 min. 

 

Mi-as fi dorit sa te injur, dar uite asa, ma limitez la niste stelute, pun pariu ca ai o bruma de iq intre spatiul ala dintre urechi sa-ti dai seama cam ce si cum:   ******* ******* ******* ******* ******* *******!

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 25 minute, b4n a spus:

tot timpul cand ne vede pe sv (eu biceps robocop) se ia de noi si ne da gag/mute din cele mai penibile motive

 

Salut @b4n, tu, biceps și cu robocop intrați pe server ca să trolați și să înjurați și tu spui că dă mute sau gag din motive penibile ??

  • Like 1

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.