Sari la conținut

reclamatie stewie2k


-ZaTaRa-

Postări Recomandate

pro

 

                                                                                         𝖎𝖓𝖘𝖙𝖆𝖌𝖗𝖆𝖒/𝖘𝖙𝖊𝖆𝖒/𝖒𝖚𝖘𝖎𝖈
                                                                   ConsiderateAlarmingAustralianfurseal-siz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                     𝔸𝔻𝕄𝕀ℕ-𝕁𝔹.𝕌𝕊ℙ.ℝ𝕆
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dadeai info si ai luat ban...ai gandit mult varianta asta de reclamatie? Se vede pe demo ca inainte sa iti iei ban ai spamat microrofnul pana nu ai mai putut din cauza ca ti-ai luat gag in 3 randuri. Apoi in mod repetat te-am rugat sa incetezi. Ai primit ce ai meritat, ba chiar mai putin, dar daca astea sunt regulile..

Editat de Ștewie2K
  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, Ștewie2K a spus:

Dadeai info si ai luat ban...ai gandit mult varianta asta de reclamatie? Se vede pe demo ca inainte sa iti iei ban ai spamat microrofnul pana nu ai mai putut din cauza ca ti-ai luat gag in 3 randuri. Apoi in mod repetat te-am rugat sa incetezi. Ai primit ce ai meritat, ba chiar mai putin, dar daca astea sunt regulile..

nu este adevarat am fost pe server 

                                                                                         𝖎𝖓𝖘𝖙𝖆𝖌𝖗𝖆𝖒/𝖘𝖙𝖊𝖆𝖒/𝖒𝖚𝖘𝖎𝖈
                                                                   ConsiderateAlarmingAustralianfurseal-siz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                     𝔸𝔻𝕄𝕀ℕ-𝕁𝔹.𝕌𝕊ℙ.ℝ𝕆
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dovada e pe discord, poti sa-ti descarci singur dovezile..vreo doua mape. Iar Uwu, tu cine esti?  Nu ai admin pe go...nu iti da cu parerea la ceva ce nu esti competent! 12 ani!  Aaaa gata, m-am prins cine esti, esti reclamangiul sef, ..ai 15 mii de reclamatii la activ..

Editat de Ștewie2K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Ștewie2K a spus:

Dovada e pe discord, poti sa-ti descarci singur dovezile..vreo doua mape. Iar Uwu, tu cine esti?  Nu ai admin pe go...nu iti da cu parerea la ceva ce nu esti competent! 12 ani!  Aaaa gata, m-am prins cine esti, esti reclamangiul sef, ..ai 15 mii de reclamatii la activ..

o nu

👨🏿‍🦲

                                                                                         𝖎𝖓𝖘𝖙𝖆𝖌𝖗𝖆𝖒/𝖘𝖙𝖊𝖆𝖒/𝖒𝖚𝖘𝖎𝖈
                                                                   ConsiderateAlarmingAustralianfurseal-siz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                     𝔸𝔻𝕄𝕀ℕ-𝕁𝔹.𝕌𝕊ℙ.ℝ𝕆
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, -ZaTaRa- a spus:


Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]:  https://ibb.co/BcpJNTY

 

         Salut @-ZaTaRa-, adminul @Ștewie2K a procedat corect, el a considerat să iți de-a ban 10 min direct ca să nu mai greșești de altă dată și să iți corectezi greșeala, dar aici este și o greșeală din partea adminului. Mai intâi trebuia să iți de-a mute 10 min și pe urmă dacă tot continuai, să iți de-a ban 10-30 min, acum sa vedem si parerea lui Angrry.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intri pe server sa te joci civilizat, nu sa faci bascalie..sa nu se poata juca din cauza ta. Daca restul de playeri iti pot da block sa nu te mai auda, eu ca admin nu pot sa fac asta deoarece nu te mai aud cand injuri. Dar ce sa stii tu?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Uwu. odata ce nu ai admin nu comenta pe forum ca ai mii de reclamatii la active te pupa ferveecs ,si in legatura cu ce a facut stewie ii dau perfecta drepatate ai mai intrat pe serve domnule  @-ZaTaRa- si ai tipat de mai multe ori in microfon si ti am dat si eu mute si gag si tot nu te ai potolit te salut 

  • Like 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, Fervecs a spus:

@Uwu. odata ce nu ai admin nu comenta pe forum ca ai mii de reclamatii la active te pupa ferveecs ,si in legatura cu ce a facut stewie ii dau perfecta drepatate ai mai intrat pe serve domnule  @-ZaTaRa- si ai tipat de mai multe ori in microfon si ti am dat si eu mute si gag si tot nu te ai potolit te salut 

fervecs nu te-am vazut in viata mea pe server, si nici nu cred ca tu ma stii. In continuare astept dovezile daca mai are vreo importanta

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, -ZaTaRa- a spus:

fervecs nu te-am vazut in viata mea pe server, si nici nu cred ca tu ma stii. In continuare astept dovezile daca mai are vreo importanta

 

https://easyupload.io/0p5izu    asta e harta pe care ai luat ban. Pentru cei care vor sa vada si de unde ai plecat cu ban-ul, recomand sa caute si pe mirage (harta de cand a inceput domnu sa vorbeasca neincetat pe mic).

 

Ps. De gura, nu te intrece nimeni, dar sa gandesti catusi de putin..ce sa-ti cer?! Atata poti, atata faci..

 

Si referitor la motivul ''mergi pe forum si fa reclamatie'' te-am rugat inca dinainte sa iti dau ban ca daca ai ceva de comentat pentru gag si mute primit, poti sa mergi pe forum. Ti-am oferit motivul si timpul liber sa postezi pe forum!

Editat de Ștewie2K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.