Sari la conținut

Reclamatie Unreal


edy USP.RO

Postări Recomandate

Nick: -ramses
Nick admin: Unreal
Steam Profile Admin: https://steamcommunity.com/id/unreal999
Data și ora evenimentului: 1/10/2023, in jurul orei 1, 1:05 AM
Harta: de_mirage
Scor: 3-8
Detalii: Am primit 3 minute gag fara avertisment pentru ca am scris "ce bulan are copilu asta" cu motivul "toxic"
Dovezi: https://imgur.com/a/vFfP48G
Alte precizări: nu este prima oara cand Unreal da mute/gag fara de a avertiza player-ul inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am intrebat " toxic ? ", acela iti poti lua drept avertisment . In loc sa-mi raspunzi ca tot omu frumos ma iei peste picior cu " sarap " . 

 

Astept o alta reclamatie cu dovezile aferente daca ai mai multe de spus pe tema asta . Asteptam si alte pareri . 

 

 

  • Like 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere glumele care se fac si cat se glumeste, nu ma gandeam ca aia o poti lua ca o pe chestie toxica sau "peste picior" ca am zis sarap, nu a fost jignire, nu au fost cuvinte obscene, nu mai zisesem nimanui nimic etc etc deci practic acel gag a fost inutil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Ce bulan are copilul ăsta" este considerată o jignire. Unreal ți-a atras atenția când ti-a spus "toxic?". Ulterior ai scris "sarap" ceea ce denotă un comportament de superioritate/toxicitate. Părerea mea este că Unreal a procedat corect acordându-ți gag-ul dar era 1 dimineața și putea să te ierte.

 

 

 

Editat de Șubz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atat va ofensati pentru un gag de 3 min...pentru unii dintre voi care suferiti maxim pe server, ar trebui ban permanent, nu doar mute si gag permanent...! Pentru cei ca tine, a devenit un mod de viata facutul de reclamatii. Minti asemuite unei tiribombe!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.