Sari la conținut

cerere unban DUMi


×-Dumy-×

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :  ෴DUMi OLD.USP.RO
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199443284772/
3. SteamID: STEAM_1:0:741509522
4. Numele Adminului care ți-a dat ban: shadow
5. Motiv: staff staff disrespect
6. Dovada:  https://imgur.com/a/u80tyUJ
7. Alte detalii: nu sunt post hunter dar trebuia sa o fac, nu l a bagat nimeni in seama si ma tot amenita ca imi inchide gura etc. se vede pe demo

  • Like 1

spacer.png
<<PANEL>>   
<<STEAM-GROUP>>

<<DISCORD>>                                                                                

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal as trece cu vederea dar aici e ceva mai complex. Eram prezent cand ai zis "Imi da gag copilu ala de 10 ani" si dupa ce shadow te-a intrebat care e problema ta si ca daca nu te potolesti te potoleste el ai inceput sa zici cum el "s-ar caca pe el daca isi vede numele pe forum". Personal ti-as fi dat ban putin mai mult pentru tupeu dar o zi e chiar minimu. As zice multumesc in locul tau.
"se vede pe demo"- ai adus tu un demo? 
Contra.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, akame ロッキー a spus:

Normal as trece cu vederea dar aici e ceva mai complex. Eram prezent cand ai zis "Imi da gag copilu ala de 10 ani" si dupa ce shadow te-a intrebat care e problema ta si ca daca nu te potolesti te potoleste el ai inceput sa zici cum el "s-ar caca pe el daca isi vede numele pe forum". Personal ti-as fi dat ban putin mai mult pentru tupeu dar o zi e chiar minimu. As zice multumesc in locul tau.
"se vede pe demo"- ai adus tu un demo? 
Contra.

acum inteleg de ce ai facut cerere remove 
pe discord se dau toate demourile dupa ce se termina meciurile plus "s-ar caca pe el daca isi vede numele pe forum" nu i am adresat o lui ci lui NERVOS =]

 

  • Like 1

spacer.png
<<PANEL>>   
<<STEAM-GROUP>>

<<DISCORD>>                                                                                

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul a inceput de la un simplu gag, pentru tt.Dupa ai zis pe voice "imi da gag copilu asta de 10 ani" ceea ce ma deranjat pot sa recunosc.
Si + ca eu doar am vrut sa iti atrag atentia cand ti am spus "ai gura cam mare".Daca nu continuai cu tupeul pe care l-ai avut nu iti faceam absolut nimic.
Tu ai mai zis si ca  "nu i am adresat o lui ci lui NERVOS =]",    Vorbeai cu nervos insa a fost clar adresata catre mine din moment ce ti-a zis clar el "vezi ca iti primesti ban"
Aici e si dovada:Counter-Strike_ Global Offensive - Direct3D 9 2022-12-25 19-47-36
https://streamable.com/xilca8

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.