Sari la conținut

Reclamatie jaxi_usp


ursultx

Postări Recomandate

Nick: -
Nick admin: jaxi_usp
Steam Profile Admin: https://steamcommunity.com/profiles/76561199172774577/
Data și ora evenimentului: 14.12.2022 / 20:30
Harta: mirage
Scor: 0-0
Detalii: băiatul asta avea un limbaj neadecvat, dar ownerul jaxi cel mai probabil are persoane preferentiate, cărora nu le da mute/gag. Specific ca nu a fost prima data când am observat acest lucru, cu același băiat din dovada.
Dovezi: https://ibb.co/G7kXdHR
https://ibb.co/GVfzhRq

Alte precizări: se poate verifica consola pentru mai multe dovezi! 

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, @ursultx, in primul rand toti oameni sunt la fel si nu fac favorizari. In al doilea rand i-am dat advertisment (nu se mai da gag sau mute ca de aia e advertisment), ceea ce rezulta ca reclamatia asta nu are sens. O seara frumoasa iti doresc.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut inca o data, am dat advertisment cu comanda sm_csay pe tot ecranul (fi mai atent te rog), am mai scris si pe chat si nu are relevanta cu ce poza ce ai trimis in dovezi (pentru ca nu apare realitatea). A si sunt in masura sa spun daca e corecta o reclamatie sau nu pentru ca e la votul fiecaruia. Si vezi ca eram doi admini, lui celalalt (wurst) sa nu ii faci reclamatie, da de ce, ca m-ai gasit doar pe mine, ca celalalt admin e scutit nu @ursultx?

O seara frumoasa.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, jaxiᵘˢᵖ said:

Salut inca o data, am dat advertisment cu comanda sm_csay pe tot ecranul (fi mai atent te rog), am mai scris si pe chat si nu are relevanta cu ce poza ce ai trimis in dovezi (pentru ca nu apare realitatea). A si sunt in masura sa spun daca e corecta o reclamatie sau nu pentru ca e la votul fiecaruia. Si vezi ca eram doi admini, lui celalalt (wurst) sa nu ii faci reclamatie, da de ce, ca m-ai gasit doar pe mine, ca celalalt admin e scutit nu @ursultx?

O seara frumoasa.

Nu stiam ca e admin, doar tu aveai pus ca ești "owner". Vezi ca te cam aprinzi și încerci sa dai vina pe altcineva ca te simti tu cu musca pe căciulă.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti spun doar adevarul si nu am cum sa fiu muscat de caciula si nici nu ma aprind, pentru ca nu e adevarata fapta spusa in reclamatie. A si inca o chestie, eu de abia venisem de pe spectate si wurst era deja, deci el putea vedea mai bine, dar am vazut si eu ca i-am dat advertisment pana la urma totusi.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai faceti post hunt ca o sa fiti penalizati amandoi . Asteptati si alte comentarii + decizia finala, aici nu e chat de contrazis . 

 

:pro:    Pentru astfel de limbaj nicidecum nu se da avertisment, se penalizeaza direct . Sustin reclamatia asta pentru ca stiu ca jaxi nu e capabil sa modereze si sa ia o decizie de moment, din punctul meu de vedere e incapabil si nu-si merita gradul dar din pacate nu am puterea de a schimba ceva .   

 

Rog sa nu mai raspunzi la acest topic [ JAXI ] decat daca esti intrebat de cineva din staff/administratori, ai Disord pentru nelamuriri . ( in calitate de admin ar fi trebuit sa stii asta ) .

 

 

 

 

 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se da avertisment daca spune doar cate un cuvant vulgar aleator si nu pare sa aibe vreo intentie negativa. Insa daca cineva injura grosolan, se da clar gag. 

Vom atentiona adminul reclamat cu privire la acest aspect, iar data viitoare va fi sanctionat corespunzator.

Multumim pentru reclamatie.

:tc:

 

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.