Sari la conținut

Reclamatie Stewie2k


dystroi12

Postări Recomandate

Nick:Dystroi
Nick admin: Stewie2k
Admin Steam Profile:-
Date and time of the event: 10.12.2022 in jur de ora 18:15
Map: inferno

Score: Nu am fost atent si imi cer scuze
More details: Era un hacker si un baiat se ruga ca sa iasa iar alt baiat s-a luat de cel care se ruga de hacker ca nu are dreptul la comentarii ca are scorul prost si dupa am facut eu misto de agresor si am luat mute pentru suferinte plus ca a zis ca sunt smardoi si ca sa pun mana pe carte care ma face sa ma simt insultat deoarece mereu am avut note bune la liceu si cred ca nu e frumos din partea la staff sa se ia de oameni daca nu sunt informatii de context
Proofs: https://imgur.com/a/QoR8AsA
Other remarks: Multumesc citiri  cereri mele si sper sa se faca dreptate

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai luat de scorul lui si ai continuat in mod abuziv sa faci misto de el. Apoi ti-am dat mute 5 min si te-am rugat sa iti vezi de treaba ta. Ai continuat sa imi raspunzi arogant pe chat si te-am avertizat iar sa incetezi. Evident ai continuat si ti-am dat si gag, apoi ti-am repetat ca la urmatoarea abatere ai 10 min penalizare, apoi 15 min apoi ban ...

 

Te-am jignit rau ca te-am trimis sa citesti o carte! :)))))))) Elev premiant ce esti tu..nu e zi in care sa nu te iei de careva pe chat ori microfon si nu o data ti-am dat mute si gag ci mai mereu.


Ma scuzi ca ti-am dat mute, trebuia sa te iau in brate si sa te legan putin, poate te relaxezi. Ehh, afla ca lumea e rea!

Editat de Sacâz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fii tu sigur ca asta e treaba mea ca si admin sa il intreb pe ala mai intai daca e de acord sa iti dau mute, daca s-a simtit jignit de afirmatiile tale stupide..! :)))

 

Si hotaraste-te la ce reclamatie ramai, ca ai facut doua, elev competent si silitor ce esti! 😄

Editat de Sacâz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Sacâz said:

Sa fii tu sigur ca asta e treaba mea ca si admin sa il intreb pe ala mai intai daca e de acord sa iti dau mute, daca s-a simtit jignit de afirmatiile tale stupide..! :)))

 

Si hotaraste-te la ce reclamatie ramai, ca ai facut doua, elev competent si silitor ce esti! 😄

Plus ca si cel pe care zici tu ca "l-am jignit" s-a luat de un baiat tot de scor si nu a primit nmk plus ca eu sunt un elev silitor si daca faci misto de asta fiind o cerere mai degraba lasate de functi.Parerea mea este ca un admin e serios la cerere nu face misto de ea

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, a fost si greseala adminului, dar eu consider ca acest motiv nu este chiar de a fi facuta o reclamatie. O seara frumoasa.

De alta data sa faci o singura cerere ca vad oamenii, doar trebuie sa astepti, oricum nu iti da nimeni cu seen.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.