Sari la conținut

reclamatie rrobert


Gr!nder

Postări Recomandate

Nick: Gr!nder
Nick admin:  rrobert
Steam Profile Admin:  nu il am, a iesit acum cand fac reclamatia
Data și ora evenimentului: 14 mar. 00:02
Harta: d2 si mirage
Detalii: il bat pe robert cu awp-ul iar de frustrat imi scrie "*DEAD* 󠀡󠀡rrobert10- go.usp.ro : bine pe awp bro" . Nu l.am bagat in seama, iar harta urmatoare intra in echipa si incepe sa ma injure de mama, se ia de mine si ii atrag atentia ca daca are admin, nu e mai schecher, dar dupa el, nu e asa... nu tie cont de reguli... nu i-am zis nimic sa vina sa se ia de mine...
Dovezi: https://medal.tv/games/csgo/clips/ed4FJUS_ls0HT/hVY0WbNz9cb9?invite=cr-MSxQY24sNDA3MzMwMDcs +  https://medal.tv/games/csgo/clips/ed5vRTRkkRgS7/d1337GfnGly2?invite=cr-MSxkNUMsNDA3MzMwMDcs  + https://medal.tv/games/csgo/clips/ed6jU2V4sq0Is/d1337eD497gX?invite=cr-MSx3UVAsNDA3MzMwMDcs
Alte precizări: de apreciat ca n-a dat ban :)) revenind... daca asta a ajuns admin pe sv... rau am ajuns ca comunitate...

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.In primul rand nu am suferit , am spus ca joci bine cu awp fiindca era a 7 runda in care esti bun cu awp si a trebuit sa te felicit .
2. Cand am iesit dupa server ai inceput sa suferi pe chat ca imi dau eu rs si cica comentez si ca sunt slab , am intrat furmos pe server si te am chemat discord sa vorbim si sa vedem care comenteaza si care e slab

3. Te am injurat , recunosc , ai meritat , fiindca ti ai cautat-o si eu sunt foarte rau cand cineva incepe sa ma ia la misto nu sufar chestiile astea . 
4.Ti am spus ca daca sunt admin nu am dreptul sa te injur sau cum? Daca provoci si instigi ar trebuii sa tac ? Cu totii suntem oameni toti reactionam in feluri diferite.

5.Si cu asta inchei , esti un penibil am dreptul sa imi spun opinia , cum am spus si repet esti facut din 2 femei , nu ai putin talent de baiat , cine e admin pe server stie la ce ma refer prin baiat , sa stii sa vb sa ai farmecu ala , ma rog , si nu mi a placut ca ai subliniat acolo " daca asta a ajuns admin pe sv.... rau am ajuns ca comunitate" sincer chiar daca mi ar scoate @Angrry™ accesele , dar sincer nu prea as crede deoarece inafara de aceasta joaca cu tine ca nu o pot numii cearta nu s-a mai intamplat nimic de genul pe server din partea mea.

6.Aproape tot staff-ul ma cunoaste si stie ce fel de baiat dulce si glumet sunt , am gresit , recunosc , te am injurat ca meriti , fata ta cere palme .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, rrobert10 said:

.In primul rand nu am suferit , am spus ca joci bine cu awp fiindca era a 7 runda in care esti bun cu awp si a trebuit sa te felicit

0 sarcasm :)) 

5 minutes ago, rrobert10 said:

Cand am iesit dupa server ai inceput sa suferi pe chat ca imi dau eu rs si cica comentez si ca sunt slab , am intrat furmos pe server si te am chemat discord sa vorbim si sa vedem care comenteaza si care e slab

normal... pai daca nu te bag in seama, iti cauti anturaje cu mine.. ma chemi pe discord ca sa ce? sa ma injuri acolo? :)) 

6 minutes ago, rrobert10 said:

Te am injurat , recunosc , ai meritat , fiindca ti ai cautat-o si eu sunt foarte rau cand cineva incepe sa ma ia la misto nu sufar chestiile astea .

ai injurat de mama, ai exagerat rau... cred ca te-ai tiltat de la? nimic :)) cine sunt eu pe sv si cine esti tu... gen

 

7 minutes ago, rrobert10 said:

Ti am spus ca daca sunt admin nu am dreptul sa te injur sau cum? Daca provoci si instigi ar trebuii sa tac ? Cu totii suntem oameni toti reactionam in feluri diferite.

tu ai fost primul sa te bagi in seama cu mine, tu m.ai provocat.... ti-am zis ca fac reclamatie si tot n-ai incetat... 

sa nu mai zic ca acum mi-ai dat follow pe insta si imi dai mesaje, ca sa ce? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Gr!nder said:

0 sarcasm :)) 

normal... pai daca nu te bag in seama, iti cauti anturaje cu mine.. ma chemi pe discord ca sa ce? sa ma injuri acolo? :)) 

ai injurat de mama, ai exagerat rau... cred ca te-ai tiltat de la? nimic :)) cine sunt eu pe sv si cine esti tu... gen

 

tu ai fost primul sa te bagi in seama cu mine, tu m.ai provocat.... ti-am zis ca fac reclamatie si tot n-ai incetat... 

sa nu mai zic ca acum mi-ai dat follow pe insta si imi dai mesaje, ca sa ce? :))

Ce anturaje ma varule ca esti un necunoscut. m am luat de tine ca esti tare in tastatura keyboard warrior , dar ce sa vezi esti femeie si faptul ca ti am zis ca te prind si te bat nu cred ca e anturaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.