Sari la conținut

Reclamatie Smith


patr1xxx#langod

Postări Recomandate

Nick: patr1xxx#langod
Nick admin: Smith
Steam Profile Admin: https://steamcommunity.com/profiles/76561198343138113/
Data și ora evenimentului: 06.02.2022 , 12:10
Harta: Mirage
Detalii:  Trag cu ochii in chat, si vad asa mesaj frumos. Dupa sm_who, vad ca omul dat are grad, pe langa asta si-a dat singur gag.  

Cam nu lucreaza asa faza sa ai admin, sa injuri si sa-ti dai fuguta gag, nu-i comportament de om, ce trebuie pe altii sa-i invete sa nu vorbeasca asa "frumos"
Dovezi:  https://imgur.com/a/wH6BZF9
 

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

efectiv m-am injurat pe mine =))))))))))))))))))))))))))))))) 

asta e si mai amuzant.

dar daca te-am jignit ptrix ca am pus mai sus cap de clovn spune-mi ca sa imi pot cere scuze. nu sunt aici sa imi fac dusmani, atata ca mi s-o parut amuzant ca mi-ai facut reclamatie Michael Jordan Reaction GIF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra reclamatiei !

De acum incepem sa facem reclamatie oricui pentru orice cuvant scos pe gura ? 

Lasa-l sa faca asta, strange dovezi si vezi daca continue apoi ia masuri si vino cu o reclaamtie .

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, UnReal a spus:

De acum incepem sa facem reclamatie oricui pentru orice cuvant scos pe gura ? 

 

Nu tu esti omul, care a facut reclamatie pe pupsik, pe cand injurati pe server cu cuvinte ruse, ca nu v-a avertizat de limbaj?

 

Acum 9 ore, Smith a spus:

atata ca mi s-o parut amuzant ca mi-ai facut reclamatie

 

Atita timp, cat e vorba de grad, nu are importanta pe cine ai injurat. Faptul este ca daca ti-a vorbi frumos, macar nu o fa in chat-ul comun, scrieti in notite pe Steam, numai nu in chat cu toti jucatorii.

 

Acum 10 ore, [𝘼𝘿𝙈] a spus:

Eu zic sa fie iertat

Clar ca iertat, dar o avertizare nu ar fi rau. Adica cand scapa o injuratura un jucator, ii sar 3 admini in cap cu gag-ul, dar cand un admin mai scapa o vorba, care putea sa nu fie nici scrisa, lasa ca imi dau singur gag, de ce nu.

 

Acum 11 minute, UnReal a spus:

Lasa-l sa faca asta, strange dovezi si vezi daca continue apoi ia masuri si vino cu o reclaamtie

Nu tot noi ne luam -1 la grad, cand cineva injura pe server, si noi trecem cu vederea peste asta? Ori ca ma ia cu asa vorbe, dupa ce i-am facut reclamatie cu replici de genul te pup, esti un dulce?

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclamatie respinsa. Atata timp cat nu se intampla foarte des, i se poate intampla oricui sa injure, intentionat/neintentionat (chiar si mie), iar ulterior mi-am dat si eu la randul meu gag/mute, pentru ca am incalcat regulamentul. Asta a facut si el. Problema e ca multi injura/vorbesc urat si continua. Momentan vom nota acest eveniment si speram ca nu se va repeta foarte frecvent.

  • Love 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.