Sari la conținut

unban SoGarD. 2


tzache

Postări Recomandate

Admin: アントニア大好き
Reason: cheats
Lenght: permanent
Date: 12/01/2021 - 20:06:29.
Disconnect: You have been banned by this server, check www.old.csgo-panel.ro/bans for more info
Admin: アントニア大好き
Reason: cheats
Lenght: permanent
Date: 12/01/2021 - 20:06:29.

 

 

 

 

nu ca tu vrei sa iti iau mooorti si familia in pl !  

 

 

  pune si aici video ..! sa vedem   tot prefire  .... este ? 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici prima runda frumos shift check peste tot, runda urmatoare fix cand nu e nimeni full w pe site. nu tragem direct concluzii dar nu stiu ce sa zic despre asta:/

spray perfect, nici de aici nu tragem vreo concluzie directa:

fuge cam mult tinta aici pe corp asa-i?

mai am dar nu are sens ca is la fel cum iti fuge tinta pe burta perfect spray<3

 

 

+ sa nu mai zicem ca nu esti in stare sa faci un model calumea, nici la prima cerere nici la a 2a :)))))))

Editat de Anto's baby

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 nu mai am ce sa zic  ,,, esti cel mai capabil admmin..., 

 

pe aia ii prin din spate bat 3 ... am cod 

 

 dupa dau rush cu flash inainte .. ( se intampla sa nu fie nimeni) dar eu stima si am dat cu "w"  

 

 sa ma suni cand iti pica netu ! 

 

salut !
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 12/1/2021 at 8:21 PM, tzache said:

 nu mai am ce sa zic  ,,, esti cel mai capabil admmin..., 

 

pe aia ii prin din spate bat 3 ... am cod 

 

 dupa dau rush cu flash inainte .. ( se intampla sa nu fie nimeni) dar eu stima si am dat cu "w"  

 

 sa ma suni cand iti pica netu ! 

 

salut !
 

ma ameninti ca imi pici netu?:))))))) ai copil acasa si ai o varsta chiar in halu asta exista specimene? dai cu codu, plangi si tot tu te dai victima. joaca legit si nu mai plange cand iti iei ban, asumati omule ca ai o varsta:))

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, ai un model de respectat si in al doilea rand ti a sarit clar tinta pe corpul lor in a 2 dovada si a 3 dovada si daca e adevarat ca ai copii acasa si injurii ca de mortii si de familie, ce exemplu le dai copiilor tai, rușine.  CONTRA

Steam                                                            young dolph plies GIF by Worldstar Hip Hop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.