Sari la conținut

Reclamatie adrianG


Destroy3241

Postări Recomandate

Nick: Destroy3241
Nick admin: adrianG
Steam Profile Admin: https://steamcommunity.com/id/adrianG152/

Data și ora evenimentului: 1/12/2021 18:23
Harta: Inferno
Detalii: Dupa ce se schimba harta de pe Dust in inferno, ct side nu putea cumpara ii spun eu plus HPex si .andrei ca nu merge sa dai buy si sa schimbe harta iar in inferno sau sa dea reastart (trecusera deja 2 runde sau 3 de cand i am spus prima oara), intre timp scria pe chat (vorbea despre alte lucruri), raspunsul lui ulterior fiind cel de la dovezi si un gag in urma faptului ca i am spus ca nu isi face treaba
Dovezi:  [HELPER] adrianG : nu am vazut sa fi zis sa dau restart, doar ca nu iti mergea buy menu
ce scrie el


Alte precizări:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 12/1/2021 at 7:39 PM, [𝘼𝘿𝙈] said:

Daca nu merge sa cumperi schimbi harta,deoarece este un bug,v-a fi rezolvat poate

Din pacate nu stim cand va putea fi rezolvat, se intampla destul de rar, iar solutia nu este una usoara.

Momentan tot ce se poate face este restart la harta.

 

Avand in vedere ca nu mergea sa cumpere (nu merge la nimeni), adminul ar fi trebuit sa stie deja ca solutia e sa puna din nou harta.

 

Trebuie sa ajute jucatorii, ca helper, si chiar si pe el (ca nici el nu cred ca putea).

 

Nu stiu ce are adrianG de zis.

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Era prima data cand am vazut bug-ul ala si mie imi mergea sa cumpar, evident ca nu stiam ca se rezolva cu schimbare de mapa, oricum dupa ce mi s-a zis de cateva ori mi se pare ca am schimbat harta intr-un final. Mi se pare normal sa nu cunosc bugurile.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.