Sari la conținut

cerere admin bia


Postări Recomandate

Nick: 𝖇𝖎𝖆𝖓𝖈𝖆

Nume: bianca

Varsta: 14

Primele 5 cifre din CNP: 60705

STEAM ID: STEAM_0:0:552669665

Profil STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199065605058/

Minim 300 de ore in CS:GO:       spacer.png

Dovada PRIME:                                   spacer.png

Ai citit manualul de admini?: da

De unde ai aflat de server-ul nostru? de la Nitzu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA, fara suparare, dar :

1. esti prea mica;

2. nu mi se pare corect ca in momentul in care cineva iti reproseaza cineva ceva, sa zici ca "taci din gura ca il chem pe xyrex sa ti dea mut". mai multi playeri de pe server stiu de chestia asta;

3. flaustin are exact aceleasi lucruri, dar are 1000 de ore pe server si o vechime mult mai mare.

spacer.png

  • Angrry 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la mine ai un PRO,  nu mi se pare ca varsta e o problema fiindca mai avem un exemplu (adminul Denial),  la momentul actual esti una dintre cele mai active persoane de pe server si e de apreciat, experiente neplacute cu gag uri sau mute uri nu ai, pe scurt esti curata >.< 

  kiba GIF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19 minutes ago, EdiZewPeAWP said:

CONTRA, fara suparare, dar :

1. esti prea mica;

2. nu mi se pare corect ca in momentul in care cineva iti reproseaza cineva ceva, sa zici ca "taci din gura ca il chem pe xyrex sa ti dea mut". mai multi playeri de pe server stiu de chestia asta;

3. flaustin are exact aceleasi lucruri, dar are 1000 de ore pe server si o vechime mult mai mare.

spacer.png

 Mie personal nu mi se par niste motive asa wow,

1.Denial cand a luat helper era mult mai mic 

2.Fiind mai mereu pe server (dovada in ore si in consola) nu am auzit sa spuna asa ceva 

3.Experienta nu se castiga, se face, muncind si invatand. Nimeni nu s-a nascut perfect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 minutes ago, EdiZewPeAWP said:

CONTRA, fara suparare, dar :

1. esti prea mica;

2. nu mi se pare corect ca in momentul in care cineva iti reproseaza cineva ceva, sa zici ca "taci din gura ca il chem pe xyrex sa ti dea mut". mai multi playeri de pe server stiu de chestia asta;

3. flaustin are exact aceleasi lucruri, dar are 1000 de ore pe server si o vechime mult mai mare.

spacer.png

1. suntem aceasi varsta:)))))))

2. nu am zis niciodata asta, poate doar i-am transmis cand jigneau pe chat si nu vad ce e gresit in faptul ca ajut adminii

3. nu vad de ce il bagi pe flaustin in asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO | Merita o sansa mai ales ca este cu capul pe umeri fata de anumite persoane din STAFF care vorbesc de experienta de adminat dar ei au avut nevoie de lista cu comenzi langa ei. EXPERIENTA SE FACE INVATAND SI MUNCIND!

 

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro merită o șansă 

                        SpongeBob                          
                                                    

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.