Sari la conținut

Cerere UnBan


NEW_Son1k

Postări Recomandate

Nick: NEW_Son1k
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/profiles/76561199119709574/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]: nu stiu de unde iau
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: da

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: nu

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: nu
Ai citit regulamentul?: da 

Descrie situația: doar pentru ca am cont nou astia ma cred hacker cu aim si chestii.....ca asa se mira admini ca "dau bine".....si cica cand imi imi facea dovezi nu faceam nici un kill si dupa ce termina faceam 3 pe runda.....penibil......am avut cont main cu ban pe csgo si stiam ca daca va zic imi iau ban dar pt ce? asta inseamna ca am hack si aici? nu e destul banul permanent pe un cont de steam cu lvl 12?..... si de aia nu v-am zis de main...ca stiam ca imi iau iara....as dori unban pentru ca acest server mi se pare cel mai calumea din toate pe pe comunity...mai demult am avut si 20 ore si am facut cerere helper si am si fost aprobat....si acuma sa fiu banat?

Harta + Ora aproximativ: css_cache ,  13:05

 

Editat de NEW_Son1k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

37 minutes ago, 小丑 CLOVNU said:

Unde e linkul de la sourcebans???

Cand ai avut tu grad avand 20 de ore

Helper-ul e la 30 deci..nu ai avut nimic

@BogdanLord un demo??tu i-ai dat banul

nu mai tin minte care ore trebuia dar stiu ca am dat cerere pe forum si ati aprobat, dar eu dupa n am mai putut

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, MλMBλ マンバ said:

1. Ban-ul va ramane din cauza ca ai vac ban pe main, dupa cum zici tu, pentru ca esti considerat codat!

2. Nu ai avut niciodata Grad pe server.

3. Mai are rost acel demo?
Contra UnBan

is doar considerat, dar nu inseamna ca si is....dar apreciez ca ma facei codat ca inseamna ca is chiar bun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 42 minute, GhostGamer old.usp.ro a spus:

royal abuza de co owner mi-a dat ban pentru ca am zis ez si trebuia sa imi deie mute dar nu mi-a dat mute mi-a ban 48 de ore nice abuz semnat ghost

 

Fa reclamatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

     Bun, se pare ca ai venit pe forum si ai nelamurire in legatura cu BAN-ul pe care ti l-am acordat pe motiv "WallHack"!

Aici ai demo-ul si explicat tot din ce am vizionat eu -> 

[Apasa aici daca nu merge link-ul]

            In primul rand, de cate ori iti ceream main raspunsul tau era: "N am"
La rank 1 imi iesi prefire, numai pe cap si imi stii orice pozitie, a mai fost pe mirage o data cand toata echipa ta era pe B, eu veneam pe la spate si tu ma astepti fix unde nu i o pozitie common sa verific..

 - De 3 zile te urmaresc, erai pe locu 1, ma puneam spec pe tine ajungeai ultimul 🙂

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Muzica in loc de continutul audio al jocului.

2. Ai editat video-ul, ai dat zoom in aiurea, ai pus text peste video, nu se intelege nimic din acest edit.

3. Socrul 10/4 nu e asa mare sa fie justificat.

4. Putin suspect, insa dovezi insuficiente.

Cum zicea si ADM

5 minutes ago, 小丑 CLOVNU said:

Trebuia folosit GOTV daca crezi ca are speclist

 

Unbanned.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.