Sari la conținut

Unban Architect


Architect

Postări Recomandate

pro unban. nu folosesc des forum-ul dar la situatii de genul, m-am uitat si eu pe tine, m-am uitat la tine pe profil si am vazut ca ai pin-ul de veteran cu 10 ani experienta in cs, ma gandesc ca nu ti-ai strica acum contul sa jocu cu coduri plus mi-a trimis pe privat rank-ul de pe mm, la 240 meciuri global, nu mi se parea sa joace murdar. pro unban inca odata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are insigna de veteran de 10 ani, dar din 2017 nu a mai facut nicio insigna, deci e cont cumparat! In plus, inainte de ban, il raportau si-l injurau vreo 6, 7 jucatori, dupa ce si-a luat ban, mi-au multumit in cor, toti, nu ca ar avea vreo relevanta...nemaipunand la socoteala multitudinea de reporturi de pe profilul lui pentru coduri..! 

Editat de Sacâz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro unban

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Sacâz said:

Are insigna de veteran de 10 ani, dar din 2017 nu a mai facut nicio insigna, deci e cont cumparat! In plus, inainte de ban, il raportau si-l injurau vreo 6, 7 jucatori, dupa ce si-a luat ban, mi-au multumit in cor, toti, nu ca ar avea vreo relevanta...nemaipunand la socoteala multitudinea de reporturi de pe profilul lui pentru coduri..! 

Deci tu dai cu presupusul, odata ca am wh iar acum ca am cont cumparat. Auzi, tu macar  ai platit pentru joc? Realizezi ca oamenii dupa o varsta se cam lasa de jocuri si isi vad de viata nu? Dar dupa gandirea ta, asa ceva este exclus.

Ce legatura au cei 6-7 jucatori care n-au idee unde-i A-u si unde-i B-u? Ceea ce faci tu e abuz, nu sti sa faci un demo si imparti ban-uri din presupuneri.

De altfel, ce legatura au comentariile de pe profilul meu? Nu am VAC in nici un joc, si as fi putut sterge comentariile dar prefer sa le tin ca amintire.

Uite aici, dovezi de pe adresa de mail din 2015 de pe steam market https://ibb.co/SN5nkrZ

Aici https://ibb.co/ZRjdLVF ai sa observi ca in 2016 am mai cumparat de 2 ori cs-ul pentru alte doua conturi de a le mele la care inca am acces si ma pot loga pentru dovada.

Acestea fiind spuse, din punctul meu de vedere n-ai ce cauta ca admin.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Architect a spus:

Deci tu dai cu presupusul, odata ca am wh iar acum ca am cont cumparat. Auzi, tu macar  ai platit pentru joc? Realizezi ca oamenii dupa o varsta se cam lasa de jocuri si isi vad de viata nu? Dar dupa gandirea ta, asa ceva este exclus.

Ce legatura au cei 6-7 jucatori care n-au idee unde-i A-u si unde-i B-u? Ceea ce faci tu e abuz, nu sti sa faci un demo si imparti ban-uri din presupuneri.

De altfel, ce legatura au comentariile de pe profilul meu? Nu am VAC in nici un joc, si as fi putut sterge comentariile dar prefer sa le tin ca amintire.

Uite aici, dovezi de pe adresa de mail din 2015 de pe steam market https://ibb.co/SN5nkrZ

Aici https://ibb.co/ZRjdLVF ai sa observi ca in 2016 am mai cumparat de 2 ori cs-ul pentru alte doua conturi de a le mele la care inca am acces si ma pot loga pentru dovada.

Acestea fiind spuse, din punctul meu de vedere n-ai ce cauta ca admin.

 

Daca tu zici..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa intelegi ca nu am nimic cu tine, dar nu poti arunca cu prezumtii de genul cand nu ai dovezi. Asta se aplica si in viata de zi cu zi si probabil esti constient de asta. 

Sfatul meu, fa cumva cu demo-urile alea pentru ca ajungi ca decizia ta impotriva altcuiva sa valoreze 0. Inteleg daca banezi pe cineva cu spin bot sau aim pe fata, aici te poate salva un coleg de al tau in rolul de martor ne avand demo. 

Pana la urma cine da verdictul? 

Editat de Architect
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amandoi aveti CSu cumparat pe cont , daca ai loyalty badge pe cont, inseamna ca ai cumparat CS inainte sa fie free-to-play

cat despre contu lu architect, are pauza din 2015 nu o mai jucat pana in 2017 si din 2017 pana acum nu mai are nici un service medal sau operatiune luata(2018 2019 2020)

mie mi sar parea potential cu cod daca el are 6 ore in 2 sapt, dar nu avem demo nu avem ce specula poate alta data

pro unban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ceea ce spui tu e ca daca nu ai operatiune cumparata inseamna ca nu te joci. De cand si pana cand sa dai bani pe operatiuni reflecta faptul ca tu te joci jocu asta? Nu stiu unde ai gasit tu ca din 2015 pana in 2017 n-am mai jucat. Arata-mi si mie ca sunt curios. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai service medal adica nu ai jucat pe sv oficiale valve si nu ai cumparat operatiunea adica nu ai aratat ca ai jucat din anu ala + ca mai erau campionate din 2015 pana in 2019 pe care puteai pune echipe sa castige

deageaba te superi pe mn eo nici nu tiam zis contra unban eo am aratat doar ca nu teai jucat cs + ca joc si eo cs din 2015, e o diferenta mare de ore fata de tine daca sar pune problema de jucat in anii astia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma supar pe tine, dar ma numar printre cei carora nu le prea pasa de operatiuni, bet-uri sau skin-uri. Dar da, dupa cum am spus si mai sus dupa 2017 jucam rar sau deloc. Iti inteleg punctul de vedere dar nu inteleg ce ar trebui sa dovedeasca un player cu un cont legit din 2007 care n-are VAC nicaieri. 

Oricum, apreciez pentru pro unban. ✌️

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa iei unban de indata ce apare Twix :)) . Am aruncat si eu un ochi peste ce a-ti scris voi mai sus ,  ma amuza gandirea unora :)))) nu prea aveti treaba cu realitatea si nu luati in considerare toate variantele ci doar ce va convine :)) .

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.