Sari la conținut

Povestea unui nebun: TwiX


TwiX

Postări Recomandate

Hai s o fac si eu

 

Pentru cine nu ma cunoaste eu sunt TwiX, care vreti voi, drept sau stang, si sunt administrator pe aici de prin iarna si vechi de  1 an si putin, pfoa ce a trecut timpul

 

Ma cheama Steli, naiba sa mi spuneti steli il aud si acum pe case cum imi zice twix cand ne intalnim :))) povestea mea e una liniara, nu prea am ce sa zic asa multe, doar ca pot sa zic ca s nebun cu acte n toata regula

 

In legatura cu comunitatea, cum am si zis, am cautat pe net comunitati, tin sa mentionez ca am avut pauza deeestul de mare, adica inca de cand se folosea yahoo in loc de discord si alte nebunii. Pac USP primul link eram bai esti nebun ce fac baietii astia aici. De cum am intrat mi a placut si am zis sa mi fac si eu cuib pe ici pe colo. Stingher va dati seama, astia se stiau pe aici eram eu neica nimeni hop si eu aparut. Mi a placut serverul de comp, eu pe 1.6 eram cizma la clasic, jucam jb si surf foarte mult. Joc GO inca de prin clasa a 9a, dar de cand cu update ul ala major de prin a 10a am zis daaa o n ma sa de treaba si nu prea mai jucam asa serios competitive, la panarama. Revenind la oile noastre, aici oameni de calitate, da stiu am avut 1 altercatie cu o persoana (baietii stiu despre cine vorbesc) dar in rest ma stiu cu aproape tot staff ul, btw sounde ce facem ma....zici ca vii la mare la case la pent si ce faci :)))) 

Asa si eu mi am inceput drumul aici prin serverul de go cand inca era manager Theo, il stiti :)))) mi a placut, si am zis ba de ce sa nu ajut. Nu prea le am eu cu partea tehnica aia deep, stiu doar sa manageriez si cam atat. Si usor usor moderator am vazut cum sta treaba si am ramas aici cu toti nebunii de la a la z :))) de sus in jos oameni de calitate care si dau interesul pentru comunitate, respect pentru cei 2, snd si angry ca usp -ul e top si ca se mentine sus

 

Ca sfat asa pentru cei nou veniti: fiti cu minte nu cuminti :))) faceti caterinca sa va bagati in seama legati prietenii si sper sa ramanem asa multa vreme de aici incolo. Va pupa Twixul din mijloc bagabontilor

 

Va astept cu intrebari daca aveti 

  • Like 1
  • Love 2

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: Cand dreacu iti dai demisia sa scapam de tine? :))

 

Glm, e omu' meu. Frumoasa poveste si luati aminte de la ce zice.

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case fixat și nefixat acest topic

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.