Sari la conținut

Cerere unban kent


KeNt

Postări Recomandate

Asteptam adminul cu un demo.

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca ma bag dar mi se stupid sa dai ban doar ca are rank 2 si trage bine.Pana si eu am fost acuzat de cod fara motiv din cauza ca se oftica cand il omori intr-un mod in care nici el nu intelege

  • Love 1

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, KeNt a spus:

iti sugerez sa nu mai vorbesti prost dar nu cred ca ar fi tocmai bine sa tineti staff numai playerii care au silver 1 si la orice faza sa primesc ban

silver 1?:)) prietene calmeaza-te si nu mai intra cu wall pe publice:))

Nu am am demo dar oricum te batea cu 7-0 la pauza:)) toti ziceau din echipa dupa ce ti-am dat ban:)) asta ca sa stii

Puteti sa ii scoateti ban-ul dar oricum o sa te banez de cate ori te vad:D asta asa ca sa stii ptr tine

Si ai mai avut un ban tot ptr wall:)) foarte interesant:))

 

Editat de [Spectru]
  • Love 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte bine, ma fac post hunter si ma asigur ca nu mai ai grad pe server daca tot esti incapabil sa faci un demo si sa te bazezi pe faptul ca am mai luat ban... cu parere de rau, nu prea gandesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 47 minute, KeNt a spus:

foarte bine, ma fac post hunter si ma asigur ca nu mai ai grad pe server daca tot esti incapabil sa faci un demo si sa te bazezi pe faptul ca am mai luat ban... cu parere de rau, nu prea gandesti

te asiguri ca nu mai am grad?:)) prietene eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa termini cu basini deastea ca nu sperii pe nimeni ai inteles?

 

Editat de [Spectru]
  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene daca n ai demo primeste unban.

T.c.

  • Love 1
  • Haha 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.