Sari la conținut

Sugestii GO


UnReal

Postări Recomandate

- Propun sa se adauge bariere atunci cand nu sunt 5 CT pentru a nu se mai incurca jucatotii noi , uneori le este dificil celor din STAFF sa controleze situatia ! Acestea pot fi vizibile ori invizibile , depinde de voi si cum e mai bine pentru server . 

- Propun o noua regula , fara CAMP din partea celor de la TERRO , multi jucatori se plang de chestia asta . 

- Propun ca membrii STAFF-ului sa fie penalizati pentru inactivitate mai mare de 5 zile , neanuntata !

 Momentan nu prea imi mai vin idei , vad pe parcurs daca mai gasesc ceva . Daca se accepta bine , daca nu tot bine  ;D 

  • Like 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 ore, RoTTweiler a spus:

- Propun sa se adauge bariere atunci cand nu sunt 5 CT pentru a nu se mai incurca jucatotii noi , uneori le este dificil celor din STAFF sa controleze situatia ! Acestea pot fi vizibile ori invizibile , depinde de voi si cum e mai bine pentru server . 

Se face bug din cate imi amintesc, dar de luat in calcul

 

 

Acum 21 ore, RoTTweiler a spus:

- Propun o noua regula , fara CAMP din partea celor de la TERRO , multi jucatori se plang de chestia asta . 

E server public, nu putem interzice asa ceva, daca tero refuza sa planteze bomba, da, atunci un avertisment si dupa slay, dar ca regula, nu merge, e server public

 

 

Acum 21 ore, RoTTweiler a spus:

Propun ca membrii STAFF-ului sa fie penalizati pentru inactivitate mai mare de 5 zile , neanuntata !

Mai devreme sau mai tarziu se vad aia care au si n au activitate. In fiecare curatenie sar cel putin 3-4 din schema, d aia nu mi bat capul, cand verific activitatea ocazional se vede de la o posta, fac riduri daca ma stresez cu treaba asta. Nu vreau sa fac pe militianul ca ba fa activitate fa aia fa aia

 

  • Love 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.