Sari la conținut

5 $ Gratis ! Cum sa faci bani online


alynut

Postări Recomandate

Salutari.

Recent am gasit un site interesat si am zis sa-l testez, ofera 5$ daca te inregistrezi pe un link de refferal ( eu nu am stiut faza cu 5$ si am inceput de la 0). 
Am facut 21 $ am retras si am primit plata paypal .

Minimul de retragere este de 20 $ .
Bani vin doar prin paypal in maxim 2-3 zile .
Am retras pe data de 02.06 suma de 21 usd, iar acum pe data de 05.06 am deva 7.58 usd in cont + 1.80 usd facuti pe decursul zilei si vor fi adaugati in balanta la ora 4:00 dimineata .

Atentie inca o data daca vrei sa primesti 5$ la inregistrare trebuie sa intri pe un link de refferal.

Am sa las si eu link meu de refferal aici pentru cine vrea sa intre sa isi faca cont, in cont imi va aparea cineva s-a inrestrat cu un email de genul c...@gmail data x.x.x ora x

Link refferal - https://r.honeygain.me/ALYNUF80A6
Link fara refferal - https://honeygain.com

Cine face cont pe reff meu il voi ajuta sa faca bani foarte usor si ii voi da cateva metode prin care am facut si eu in 8 zile 21 $ puteam face mai multi si intr-un timp mai scurt, dar nu mi-am batut capul cu el ca nu stiam daca chiar plateste.

Daca ai facut cont prin reff imi lasi un pm cu email-ul tau + print si te voi ajuta cum sa faci rost de dispozitive unde sa urci aplicatia sa ruleze 24/24.

Acest site te plateste pentru traficul consumat de ei, adica tii un mic program in pc la tine care nu consuma deloc cpu 0%, ram 15/20mb, internet 1-2kbps .
Tot ce trebuie sa faceti este sa va faceti cont, descarcati aplicatia lor va logati cu contul vostru si atat.
Cu un singur dispozitiv poti face undeva la 0.15/0.25usd pe zi in functie de puterea de internet .
Eu in cont am 47 de dispozitive din care merg doar 10-12 pentru unele nu mai merge sau au netul foarte slab si nu fac nici 10mbps .
Atenti nu faceti mai mult de 3 conturi pe un singur ip, pentru ca nu aveti nevoie de conturi multiple, un singur cont principal + cat mai multe dispozitive unde va logati cu acelasi cont pentru a oferi mai mult trafic .

Mai jos am sa atasez cateva printr-uri cu contul meu + dovata de plata 

[Sursa=]R6xD9Zk.png
AXtCJF4.png
V0plPhi.png
[/Sursa]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.