Sari la conținut

Cerere Unban


Crytical

Postări Recomandate

Profilul de Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198961005876/

Source Bans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:500370074

Descrie situatie: Ma jucam pe server linistit, dar ma jucam destul de bine si cand deodata ma trezesc cu un ban, ca cica aveam wall cand eu jucam legit si aveam 13 cu 9 deci nu stiu de unde s-ar fi gandit danyy sa-mi dea ban.

Proof: -

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@danyy Primim un demo 😄 

  • Like 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un demo in care omu nu mai facea nimic,dar inainte sa ma pun pe el omu dadea numai cap,sarea peste tot unde erau oamenii,iar dupa ce m am pus cu sm_stealth pe el,cum am zis,nu mai tragea deloc. Imediat cum am iesit dupa el,m a intrebat in chat daca e legit :)))))) 

si dupa mi am dat seama ca are spec list si vedea ca stau pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis daca sunt legit la misto și chiar nu am cod deci poate o fost o coincidenta. @danyyprimesc unban sau sall?Apropo nu te-am intrebat pe tine in chat am zis la toti daca sunt legit și chiar nu am cod poate o fost coincidenta sau nu stiu ce dar chiar nu am cod și de unde ai luat asta ca team intrebat pe tine?

 

 

 

Editat de Crytical
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai zis de 3 ori cuvantul cu "cod". 

Probabil esti putin emotionat de aceasta cerere , zic eu.

Esti sigur ca nu ai si tu ceva chestie cu care sa tragi mai bine? 

  • Haha 6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghici ce 😄
Ban-ul ramane, pam pam.
TC.

  • Haha 3

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ♥TheS a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.