Sari la conținut

Cerere unban


XanthosRO

Postări Recomandate

1. Profil jucător: STEAM_1:0:196489104

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:196489104

3. Descrie situația: Jucam absolut legit, fara hack sau prostii deastea,si ma trezesc cu ban. Dadeam niste capuri frumoase da cica "ban". Cred ca mi a fct demo u ala de maxim 2 min :), oricum astept demoul sa ma uit la el.

4. Dovezi: -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, ☁ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎 a spus:

Parerea mea e ca ar trebuii sa spergi cererea 😃 doar zic

+1 :))

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banul ramane.
Nu cred ca trebuie sa explic :)) 
TC.

  • Confused 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ♥TheS a blocat acest topic
Acum 20 ore, XanthosRO a spus:

LOLLLLLLLLLLLLLLLL, aveam activata o chestie de antiaim,pentru ca era unu pe sv cu aim bot wtf, bai scz =)))

 

Chestie. Abia astept urmatorul update cs:go :3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.