Sari la conținut

Unban teeoooo1


teeoooo1

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/profiles/76561198998236275

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:518985273&advType=steamid&Submit

3. Descrie situația:Ma jucam pe go.usp.ro pe dust 2 cu scout si am dat cap prin usile de la mid din noroc si am primit ban pentru hack dar nu am imi puteti controla pcu

4. Dovezi:nuj exact ce dovezi sa pun ca nu inteleg ca ar trb sa fotografiez tot pcu sa vedeti ca nu am hack

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man nu pot sa zic multe ca nu am fost pe server si vreau sa vad care e faza din demo inainte de a spune chestii fara sens.DAR Dany are experienta si nu cred ca ar da ban asa degeaba 

 

 

Edit:Am vazut acum ca ai 75 de ore la orele acestea ma mir sa fie "bulan"

Editat de Titi Tambal

aBkLZmB.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar chiar am 75 ore pe cs dar daca va uitati pe contul meu nu este unul creat ieri adk am multe jocuri cu bani(pubg,rocket league,ets2,dlcuri pt ets 2)si prime pe csgo.Cand mi am creat contul mi am cumparat din prima prime pe csgo de pe steam cu 13 e.Nu cred ca vr sa pierd totul pt un hack pe un sv de comunitate.Jucam pe serverul asta de cand era evict.Aveam alt cont atunci cu counter dar l am pierdut.

 

 

 

Edit:Daca chiar aveam hack nu cred ca a fost vreun hacker sa stea sa faca atatea topicuri sa se intereseze si chestii

Editat de teeoooo1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 minutes ago, teeoooo1 said:

Edit:Daca chiar aveam hack nu cred ca a fost vreun hacker sa stea sa faca atatea topicuri sa se intereseze si chestii

Asta zice absolut toata lumea :)) 

Asteptam demo

  • Like 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ce sens zice toata lumea asta ca eu chiar am contul ala de steam dupa cum am spus nu e cont creat ieri.Si demo adk demoui ala ca nu ma pricep ca in meciu ala de la faza aia prin usa nu s au mai intamplat fraguri care determina hack sau cv de genu au fost doar pe corp nuci nu stiu daca am mai dat cap  sau ceva inhuman sa zic asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu stiu de ce se vede asa,dar la 1:03 se vede clar cum se opreste pt ca sa-si activeze codu si apoi spune pe voice chat unde e baiatul ala. Runda urmatoare intra pe lung cu tinta pe baietii pe mid fara sa verifice nimic si a dat disconnect asa ca am dat ban disconnected player,de aia e asa scurt demo-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wtf ce cod am activat si din ala din t spawn toata lumea stia ca e acolo la car se vede clar cum trageau dupa el si cand m am oprit am scirs pe chat mamamamama ca ma miram cum i am dat lu ala :D

 

 

Edit:se vede ca nu am aim pt ca la aia din b nu a sarit tinta deloc nici n am nimerit wh nu am pt ca verificam nu e ca si cum am pushat sau cv si ala din t spawn il stia toata lumea

 

Editat de teeoooo1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.