Sari la conținut

Cerere UNBAN L*O*R*D $AZER$ cu ajutor


♥TheS

Postări Recomandate

Nume jucator: LOR*D $AZER$
Steam ID: STEAM_0:1:438536509
Profil jucător: Nu este gasit in baza de date.
Link ban SourceBans: Nu este gasit in baza de date.
Descrie situația: Acest jucator a jucat ieri pe Server, azi pe la ora 12:00 , a incercat sa se conecteze la server dar nu se conecta. I-am zis sa verifice consola si i-a aparut ca a fost banat ->
-> " Retrying public(89.40.104.218:27015) ...
       Banned by server "
Dupa cum se poate observa, nu apare in baza de date, am verificat chiar eu si nu apare.
Baiatu a apelat la mine pentru ca nu stia ce sa faca, daca se poate va rog frumos, ceva detalii despre acest caz, a fost banat cu motiv? eroare in sistem? se poate da unban?
Stiu ca a jucat ceva vreme la noi pe server si este acelasi cont.
Dovezi: https://imgur.com/uYLPnyB

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ♥TheS a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.