Sari la conținut

Cerere unban


wolf

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:0:181676771 

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:181676771&advType=steamid&Submit

3. Descrie situația: Am primit info de la un coechipier ca ultimul player este pe short , l-am omorat si am primit BAN =))))) , as vrea sa vad si eu un demo.

4. Dovezi: https://imgur.com/a/uzNaMj1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Faza din palat a fost bulan =))) , oricum l-am vazut tarziu caci el a apucat sa traga primul =))

2. Faza de pe short a fost info , se si aude cand zice coechipierul =))

Scurt pe 2 , esti paleta la adminat 😄 nici nu esti atent la faze =))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omu a zis doar short, putea sa fie oriunde, chiar si avansat la cele 2 arcade, tu iesi fix cu tinta pe el fara scrupule 😃 

La faza cu adminatul, am o experienta de vreo 2 ani aprox. pe alt sv (freego.**cenzurat** ) in momentul de fata serverul nu mai este on deci nu fac nici o reclama😄

Editat de ✪ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, wolf a spus:

1. Faza din palat a fost bulan =))) , oricum l-am vazut tarziu caci el a apucat sa traga primul =))

2. Faza de pe short a fost info , se si aude cand zice coechipierul =))

Scurt pe 2 , esti paleta la adminat 😄 nici nu esti atent la faze =))

 

Bre, adevarat a zis colegu ca e short dar , un mare DAR, cum faci tu peek asa? Daca era pe partea stanga si nu dreapta? 
Contra unban

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, ✪ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎 said:

Omu a zis doar short, putea sa fie oriunde, chiar si avansat la cele 2 arcade, tu iesi fix cu tinta pe el fara scrupule 😃 

La faza cu adminatul, am o experienta de vreo 2 ani aprox. pe alt sv (freego.**cenzurat** ) in momentul de fata serverul nu mai este on deci nu fac nici o reclama😄

Era clar ca nu e avansat caci tineam ulterior acea pozitie si nu avea cum sa avanseze asa de repede fara sa il aud =))

Cat despre experienta , degeaba o ai.. =)) 

Eu am experienta de 6 ani in adminat cs 1.6 si csgo , si nu  am primit niciodat ban pe fru-n server pt cod =))) , se vede ca aveti un rank mic de ma luati cu argumente de genu =)))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E smek ca dati ban la playeri curati si voi jucati cu wall / monitor =))

Cel mai de kkt server posibil  , va pupati in cur unii pe altii =))

Editat de wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci.....1.6 nu are nici cea mai mica legatura si nu ai cum sa auzi asa deparde din bucatarie pana short, chiar daca ai tinut tu acea poz. nu faci nici 2 secunde de la boost short pana la arcada asa ca....tu ai stat mai mult de 2 sec bucatarie. Din momentul asta nu o sa mai raspunda la nimic, consider ca am avut ce am avut de spus si ca nu mai merita efortul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, wolf a spus:

E smek ca dati ban la playeri curati si voi jucati cu wall / monitor =))

Cel mai de kkt server posibil  , va pupati in cur unii pe altii =))

Dute de aici cu vrajeala deasta ca nu vorbesti cu copii tai de 5 ani ai inteles?

Cum plm aveti tupeul sa faceti cerere de unban cand aveti cod?

@TwiX dai ban lu' asta aici ca deja a prins tupeu

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.