Sari la conținut

Reclamatie NotLowPulse


UnReal

Postări Recomandate

Nick: UnReal
Nick admin:  NotLowPulse
Data și ora evenimentului: 17:05 / 21.03.2020
Harta: Mirage
Detalii: Ma jucam in echipa de tero , eram eu cu inca un coechipier , situatie de 2 vs 3/4 si NotLowPule imi da din senin slay , fara nici un motiv  . I-am zis ca nu are voie sa foloseasca comenzi pe un alt admin/helper  si  m-a contrazis .  
Dovezi: https://prnt.sc/rk7eyc
Alte precizări: Cer penalizarea acestuia . 1. la mana  , nu dai slay fara motiv cui vrei si cand vrei si 2. la mana nu ai voie sa folosesti comenzi pe alti admini , scrie clar in regulament ! [- Doar FONDATORII / OWNERII au voie în cazuri extreme să folosească comenzi asupra adminilor ]

  • Like 1
  • Love 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu-s pro reclamatie, are admin dar nici nu intra pe server, intra doar cand i se scoala si atunci da comenzi aiurea.

  • Haha 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.