Sari la conținut

Cerere unban sisu


Cutit33s

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:0:533856785

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:533856785

3. Descrie situația:Asa ceva n-am vazut in viata mea, am primit ban in 5 minute de cand am intrat pe server, un ban total aiurea, nici nu inteleg de unde l-a scos.

4. Dovezi:sa vina cel care mi-a dat ban sa le prezinte, sa vedem toti "wallhackul".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg de ce intrati toti cu lvl 0 pe steam si fara ore pe server si nu ati intra cu main-ul daca ati avea asa ceva. Daca nu, inseamna ca ceva s a intamplat cu contul de jucati si va treziti zei pe conturi cu lvl 0 .  Noi adminii si playerii cand vedem pe cineva cu lvl 0 si rank 1 automat avem suspiciuni si ban ul e mai mult ca sigur ca sa zic asa:))) Nu cred ca va treziti voi sa fiti asa zei. Eu zic contra . Daca tot iti place sv intri cu main-ul si demonstrezi ca nu ai cod,daca nu inseamna ca ceva s a intamplat cu contul ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 25 minute, danyy a spus:

Nu cred ca va treziti voi sa fiti asa zei. 

Daca ai arunca o privire ai vedea ca am facut 3 kill-uri in 5 minute si am primit ban, nu cred ca se pune problema de asa ceva + asta cu level 0 pe steam n-am inteles-o, daca nu bag bani pe steam n-am voie sa ma joc pe sv sau ce, sunt considerat codat asa din prima? Sa vedem demo-ul si apoi sa iti dai cu parerea.

Editat de Cutit33s
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banul ramane. T.C.

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.