Sari la conținut

[ tutorial ]Lista cu toate titlurile prezentate la E3 2019


DaNdu

Postări Recomandate

 Stiu ca a trecut ceva vreme de cand E3 2019 si-au lansat noile titluri de jocuri, dar avand in vedere ca nimeni nu a postat nimic in legatatura cu acestea, m-am gandit sa o postez.

Electronic Entertainment Expo (E3) are loc anual in Los Angeles si pana de curand, toti marii producatori de jocuri video isi pastrau cele mai bune titluri pentru a le prezenta in cadrul acesteia.

Electronic Arts  si Sony au iesit din aceasta schema de curand si au preferat sa isi organizeze propriile evenimente pentru titlurile care urmeaza sa le lanseze in viitor. Electronic Arts a organizat EA Play inainte de  E3 unde au prezentat Star Wars Jedi Fallen order ( il regasiti si in lista, merita adaugat), iar Sony inca nu a confirmat nimic.

Anul acesta, E3 s-a desfasurat in perioada 11-13 iunie si am primit trailere noi la titluri care stiam ca urmeaza a fi lansate, titluri noi, precum si date exacte de lansare. 

Vizionare placuta! 

"Am ales sa pun toate trailerere intr-un spoiler pentru a nu incarca prea mult pagina deodata" 

Sursa:Playtech.ro

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.