Sari la conținut

Lil xanne


Xanne

Postări Recomandate

1. Profil jucator: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:0:530217859
2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:530217859
3. Descrie situatia: mi-am luat ban iara de catre cosmeen. Cand intru eu pe server e teroare, toti pe chat scriu de mine ca am wallhack. Era unu cu spinbot si abia se putea da kick ca nu erau admini. Dupa parerea mea aveti cativa admini incompetenti de functia lor, abuzeaza ...
4. Dovezi: -

  • Haha 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bro, eu sunt contra la ce zice.am fost azi pe server,rank 1 profil privat,cand nu eram spec pe el dadea numai tap cu deagle si cand intram spec se oprea si gata,ba era afk. am avut si eu si alti 2 admini tentative sa ii dam ban,plus ca fiecare avem experienta in jocul asta si consider ca din atatia oameni care zic ca are cod,trebuie sa fie adevarat.

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban , ai rank 1 , profilul privat si de fiecare data cand esti pe sv ai 20+ kill-uri. Din cate stiu e al 2-lea admin care iti da ban si @Cosmeen † isi da seama repede de un codat.

  • Like 1
  • Love 1

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banul ramane, T.C.

  • Love 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case blocat și deblocat acest topic

Mersi @TwiX pentru mention ❤️

In primul rand, vezi ce zici de admini incompetenti doarece nu toata lumea are acces la ban si nu toti sunt capabili, ma refer la playeri acum, sa intre pe discord si sa dea mention la Admins. Tin sa ii multumesc lui The S pentru mentionul de pe discord. 

Poftim aici demo-ul pe youtube si mai jos scriu si minutul cu secundele, pentru cine nu are timp sa il vada pe tot.

 

Inca din primele secunde putem vedea cum iesi cu tinta fix pe playerul din apropierea mid-ului (am uitat cum se numeste locul acela)

La 00:44 duci tinta fix pe playerul din mid, si nu doar o data, ci de doua ori consecutiv

La  1:30 ai dus tinta pe playerul de pe highway. Si nu cred ca fix acolo duci tu tinta mereu cand iesi de la car. Puteai sa ai un player forklift, unul side de se uita fix spre car, dar tu ai ales sa duci tinta fix pe cel de pe highway.

La 2:53 te-ai uitat fix fara scope la playerul de era squeaky, nu ma refer la ce de la usa, ci cel de era mai indepartat.

La 3:19 ai iesit cu tinta direct pe playerul din main si instant kill.

La 4:21 la iesirea ta din vent, ai iesti direct pe playerul din toxic si nu aveai cum sa il stii. 

La 4:45, din nou, cu tinta direct pe player

La 5:22 hai sa zicem ca ai avut un mic flick acolo pe acel player, dar tot dubios a fost.

 

 

"Cand intru eu pe server e teroare" La 00:58 s-a vazut teroarea pe spray-ul ala. :)))

 

 

Si uite ca a fost prins.

Bafta @Xanne.

 

  • Love 2

 

🌍 Steam Profile🌍

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, Cosmeen † said:

Mersi @TwiX pentru mention ❤️

In primul rand, vezi ce zici de admini incompetenti doarece nu toata lumea are acces la ban si nu toti sunt capabili, ma refer la playeri acum, sa intre pe discord si sa dea mention la Admins. Tin sa ii multumesc lui The S pentru mentionul de pe discord. 

Poftim aici demo-ul pe youtube si mai jos scriu si minutul cu secundele, pentru cine nu are timp sa il vada pe tot.

 

Inca din primele secunde putem vedea cum iesi cu tinta fix pe playerul din apropierea mid-ului (am uitat cum se numeste locul acela)

La 00:44 duci tinta fix pe playerul din mid, si nu doar o data, ci de doua ori consecutiv

La  1:30 ai dus tinta pe playerul de pe highway. Si nu cred ca fix acolo duci tu tinta mereu cand iesi de la car. Puteai sa ai un player forklift, unul side de se uita fix spre car, dar tu ai ales sa duci tinta fix pe cel de pe highway.

La 2:53 te-ai uitat fix fara scope la playerul de era squeaky, nu ma refer la ce de la usa, ci cel de era mai indepartat.

La 3:19 ai iesit cu tinta direct pe playerul din main si instant kill.

La 4:21 la iesirea ta din vent, ai iesti direct pe playerul din toxic si nu aveai cum sa il stii. 

La 4:45, din nou, cu tinta direct pe player

La 5:22 hai sa zicem ca ai avut un mic flick acolo pe acel player, dar tot dubios a fost.

 

 

"Cand intru eu pe server e teroare" La 00:58 s-a vazut teroarea pe spray-ul ala. :)))

 

 

Si uite ca a fost prins.

Bafta @Xanne.

 

 

Am redeschis topicul pentru reply-ul acesta. Dovezi concrete, Topic Inchis.

  • Love 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.