Sari la conținut

Cerere unban lil Xanne


Xanne

Postări Recomandate

Acum 23 ore, Robert. a spus:

N-am dovezi, rank 1, steam lvl 1. Urmarea playerii prin pereti si sfantu' prefire.

Robert stiu si eu o regula a adminilor ca la fiecarea ban trebuie pus un demo/dovada. Nu stiu ce sa zic, dar eu am si skinuri de peste 100 de euro si de ce tocmai eu as juca cu hack? Unul Mr. Zizone poate joaca mai bine decat mine si are global pe server, nu stiu care este faza, daca am level 1 si silver 1 inseamna ca am hack?

 

Acum 8 ore, Dope BoosteD a spus:

Provil privat,rank 1,nu are vac da e pe drum mai mult ca sigur:))

CONTRA

De unde sti domnule Dope Boosted ca nu mai am mult pana la vac? Uita-te mai sus ca am pus o intrebare in privire la rank si steam level.

Editat de Xanne
  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Xanne a spus:

Robert stiu si eu o regula a adminilor ca la fiecarea ban trebuie pus un demo/dovada. Nu stiu ce sa zic, dar eu am si skinuri de peste 100 de euro si de ce tocmai eu as juca cu hack? Unul Mr. Zizone poate joaca mai bine decat mine si are global pe server, nu stiu care este faza, daca am level 1 si silver 1 inseamna ca am hack?

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ti dadea robert ban degeaba dar nu i problema, daca ai wh sau orice altceva sigur o sa te mai prinda. Ai primit unban

  • Love 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.