Sari la conținut

Cerere Unban


mom0

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:0:199260140

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:199260140

3. Descrie situația:Am vrut sa dau copy paste la ceva din chat si am dat paste la connect .... server de popflash(in niciun caz reclama),pe care l am jucat deja si mi a ramas acolo si NotLowPulse a incercat prima data sa mi dea ban pt reclama,apoi mi a dat ban pt spamming mic/chat pt o luna dupa cum se vede in poze.

4. Dovezi :https://imgur.com/a/lAfoALD

Editat de mom0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro unban, ala e un ip de popflash care deja se jucase deci nu este reclama

  • Haha 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban. Nu vad niciun fel de reclama.

  • Love 1

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de spus ca el a avut antecedente cu mine,injurandu-ma si nu numai pe mine.... si atunci cand am vazut tryton am zis ca este reclama la un server ,el spamand dupa acea inca de 3 ori acelasi mesaj.... Imi asum greseala facuta si imi pare rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, LowPulse a spus:

Am de spus ca el a avut antecedente cu mine,injurandu-ma si nu numai pe mine.... si atunci cand am vazut tryton am zis ca este reclama la un server ,el spamand dupa acea inca de 3 ori acelasi mesaj.... Imi asum greseala facuta si imi pare rau

Care antecedente?Pana acum nici nu te-am bagat in seama, si vezi ca n ai cum sa spamezi de 3 ori acelasi mesaj pt ca scrie *SPAMMING IS NOT ALLOWED*.Nu mai ai ce sa zici si inventezi.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, mom0 said:

Care antecedente?Pana acum nici nu te-am bagat in seama, si vezi ca n ai cum sa spamezi de 3 ori acelasi mesaj pt ca scrie *SPAMMING IS NOT ALLOWED*.Nu mai ai ce sa zici si inventezi.

daca pui un punct in plus sau orice caracter te lasa 😐

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, mom0 said:

Pai arata-mi si mie unde am pus acelasi mesaj de 3 ori te rog eu.

nu am dovada imi pare rau, am gresit si astept remove sunt constient de greseala facuta.
Nu am nici ss la cea ce s-a intamplat si nici nu am gandit inainte sa dau ban

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.