Sari la conținut

PARERI!


TheviperEM

Postări Recomandate

Ma oamenii buni voi ce parere aveti de Gabriel 69 YT ala ? Mie unul mi se pare ca isi bate joc de noi ...

Omul e slab dar in acelasi timp se vede ca are wh si tot nu il prind pe server sa ii fac demo si sa-i dau ban , am vazut ca l-au prins colegi mei dar omul a avut mult, foarte mult noroc . Ba ca nu merge demo , ba ca nu are demo, ba ca nush ce.

Nu vi se pare ca a primit ban de atatea ori si nu doar pe GO si pe OLD ?? 

 Cn7WxCS.png omul are 6 postari pe forum din care 6 sunt CERERE UNBAN .

Acum ce sa zic voi ce parere aveti mai este nevoie de demo?? 

  • Like 1

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o  sa mai intre, o sa ma asigur ca voi avea dovada functionabila, a avut noroc de data asta. Cred ca a fost problema ca s-a facut demo pe toata durata hartii si cand s-a schimbat s-a stricat ceva la el, altfel nu imi pot imagina.

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, Angrry™ a spus:

Daca o  sa mai intre, o sa ma asigur ca voi avea dovada functionabila, a avut noroc de data asta. Cred ca a fost problema ca s-a facut demo pe toata durata hartii si cand s-a schimbat s-a stricat ceva la el, altfel nu imi pot imagina.

Un caz special, o sa fim mai atenti iar la urmatorul ban ramane asa, fara nicio modificare

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.