Sari la conținut

Reclamatie emika


PacPac / Lighting God /

Postări Recomandate

Nick: PacPac
Nick admin: Emika
Data și ora evenimentului: 18:00
Harta: de_dust2
Detalii:pai eram pe dust2 si erau 3 tero in t spawn si faceau troll si jucau football cand mai erau 50 de secunde pana se termina runda iar eu le am dat slay si dupa cateva runde eram la counter team si i am dat mute lui Habb 5 minute pentru ca sufla in microfon si l baga in gura dar am pus din gresala motiv ”:))” si am primit remove de la emika pe nedrept, si chiar ea a spus daca cineva face troll sa i dau slay nu ban si asa am facut. ”[10.10.2019, 21:50]
Emika^:  n-am zis nimic care sa fie impotriva ta, daca vedeai ca denks trolleaza il tineai in slay”  
si nu era vorba numai de denks ci de oricine face troll
Dovezi: https://prntscr.com/pn52a3
Alte precizări:avand in vedere ca mi a dat remove fara sa aibe nici o dovada ca am dat slay si mute degeaba a facut dupa cum a vrut ea sper sa mi primesc gradul inapoi..
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E funny ca a intrat pe server cu alt cont ca ea asa te a vazut, in conditiile in care snd a zis clar ca adminii n au voie sa intre pe sv pe alt cont daca nu anunta

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand s-a intamplat asta am fost ei eu pe server.PacPac nu a abuzat de functie pe care a avut-o doar a dat slay si mute, corect.

Eu stiu ca nu ai voie sa trollezi in T Base si sa stai acolo sa te joci football,@Emika a gresit faptul ca i-a dat remove, deoarece PacPac procedase corect.

@snd

  • Like 1

The birds fly because they have wings.

We live beacuse we can

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Emika a blocat acest topic
  • TwiX a deblocat acest topic

Da, i am dat trusted lu pac pac desi luase respins foarte corect, diferenta intre moderator si trusted e tagu n mare :)))) foarte corect

Joker luase up in conditiile in care nu a avut 1 luna de la ultima cerere, si am considerat ca pac pac facuse cererea inainte ca sa pun regula la up si sa se tina cont de ea. Si chiar pac pac e printre adminii care chir isi face treaba

Topic redeschis, emika nu l mai inchide, lasa sa se dea cu parerea, pro la reclamatie

@snd @PorcusorulMagic

Eu imi asum ce am facut, si considerati voi ce faceti in legatura cu managerul meu 

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, TwiX a spus:

Da, i am dat trusted lu pac pac desi luase respins foarte corect, diferenta intre moderator si trusted e tagu n mare :)))) foarte corect

Joker luase up in conditiile in care nu a avut 1 luna de la ultima cerere, si am considerat ca pac pac facuse cererea inainte ca sa pun regula la up si sa se tina cont de ea. Si chiar pac pac e printre adminii care chir isi face treaba

Topic redeschis, emika nu l mai inchide, lasa sa se dea cu parerea, pro la reclamatie

@snd @PorcusorulMagic

Eu imi asum ce am facut, si considerati voi ce faceti in legatura cu managerul meu 

eu consider ca twix e cel care merita sa ramana manager ca nu a gresit cu nmk, eu m am rugat de el sa mi dea si mie trusted ca joker primise in 2 sapt si am vrut si eu ca de cand sunt pe server in staff n am gresit o comanda sau n am facut abuz de comenzii iar twix nu este dupa capul lui el nu ține numai cu unul el ii considera egalii pe toți cei care isi fac treaba bine si nu face abuz de nmk. fortza twix 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, PacPac / Lighting God / said:

eu consider ca twix e cel care merita sa ramana manager ca nu a gresit cu nmk, eu m am rugat de el sa mi dea si mie trusted ca joker primise in 2 sapt si am vrut si eu ca de cand sunt pe server in staff n am gresit o comanda sau n am facut abuz de comenzii iar twix nu este dupa capul lui el nu ține numai cu unul el ii considera egalii pe toți cei care isi fac treaba bine si nu face abuz de nmk. fortza twix 

Daca s-ar cunoaste si culisele acestor povesti.. ar fi mai fain. ca sa va informez, am adus singura in ultimele 2 luni vreo 10 playeri care joaca destul de intens pe server. Ce ai auzit de la ei? Tot e okay, doar ca mai ai de lucrat la admini.. 🙂 si manager la 20h pe sv.. da. okay. dati cu hate. mai continui? nah.. fiti sanatosi

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, Emika a spus:

Daca s-ar cunoaste si culisele acestor povesti.. ar fi mai fain. ca sa va informez, am adus singura in ultimele 2 luni vreo 10 playeri care joaca destul de intens pe server. Ce ai auzit de la ei? Tot e okay, doar ca mai ai de lucrat la admini.. 🙂 si manager la 20h pe sv.. da. okay. dati cu hate. mai continui? nah.. fiti sanatosi

penibil, esti geloasa ca el isi face treaba mai bine ca tine si nu face dupa capul său el nu a primit hate de la nimeni pana acum btw 😉

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am jucat football in baza si mi ai dat slay ,nu am zis nimic pentru ca a fost si greseala mea dar sa nu uitam faptul ca ai inceput sa dai slay aiurea cu 15 dmg 19 dmg doar sa ii lasi la 1 hp si pe langa faptu ca ai facut chestia aia ai inceput sa dai info folosind esp tu singur ti ai asumat chestia asta dar pnm fara putin fun si troll ce farmec mai are sv . Parerea mea e sa va calmati si sa faceti pace pentru ca nu vad rostul intre conflictele astea intre voi.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja copilarisme, de cand am intrat pe acest server din prima zi s-au certat fiecare admin cu playerii sau intre ei.

Atata ura n-am mai vazut pana acum,sunteti un staff,ar trebuii sa fiti uniti,care-i logica sa va dati hate? Daca cineva a gresit exista si alte metode de a rezolva situatia nu direct sa plangem la "superiori",odata n-am stat pe sv sa fac un admin care sa nu fie mainstream cu regulamentu,o caterinca nimic,nu e server de ffa sa fiti toti tryhard,eu cred ca un server de public ca go,arena,oldcs,awp etc ar trebuii sa existe pentru a interactiona pentru a va distra nu sa va certati sa va dati intalniri sa va bateti,deja a ajuns la o situatie penibila.

Daca purtati pica pe cineva din cauza unui server e cam nasol puisorii mei.

Gradu de Trusted nu a fost deloc bine acordat,daca a luat respins la cerere ii dai up dupa o zi? Daca era asa ii dadeai din prima up in cerere,si faza cu doar tagu are ceva in plus,gresit una e moderator si alta e trusted,alta e influenta altele sunt comenzile,cel putin pe alte servere stiu care e diferenta dintre mod si trusted,aici daca au aceleasi comenzi,aia e vina mea.

Si povestile cu diferenta dintre manageri sau dintre admini,lol ma simt ca pe arena cu copilasi ca ics si fujinoo.

Contra,daca a gresit nu merita sanctionata,si-a dedicat atatea ore server-ului pentru nimic daca e sanctionata,nu stiu daca a mai facut o greseala inainte dar imi e greu sa cred asta,avand in vedere ca snd i-a dat up direct la trust in cererea ei de up.

Repet,daca nu vreti sa fiti prieteni macar sa coexistati,sa va suportati.

Daca nu va convine acest comentariu nu vreau hate pe server,daca aveti ceva de zis aveti privat,mersi.

Si avand in vedere ca nu s-a intamplat pe server chestia asta,nu putea fi dusa la snd pe teamspeak sa discutati de ce atata rahat de cearta pe forum si server? un mesaj baieti atata lua.

 

Editat de deian 💤
  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 47 minute, PacPac / Lighting God / a spus:

penibil, esti geloasa ca el isi face treaba mai bine ca tine si nu face dupa capul său el nu a primit hate de la nimeni pana acum btw 😉

Acum tu cu @Emika va certati ca altu e gelos pe altu?

Sa fim seriosi, se va rezolva problema si nimeni nu va fi sanctionat.

PRO

The birds fly because they have wings.

We live beacuse we can

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TwiX

 

Tu crezi ca dacă pupi în cur pe aici, faci ceva? 

Poate mă răzgândesc eu pentru managerul pe care îl ai aici. 

Nu vă mai purtați ca niște copilași și încercați să vă înțelegeți între voi. 

Reclamație respinsa. 

  • Like 2
  • Love 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.