Sari la conținut

Propunere


PacPac / Lighting God /

Postări Recomandate

Propun să se permită numai jucătorilor cu prime să intre pe server pentru că ce-a mai mare parte din codați sunt non-prime asa că dacă o să se bage ”only prime” nu o sa m-ai existe la fel de mulți codați pe server și nu se vor m-ai oftica cei care erau bătuți de codații de pe server și chiar și dacă va fi only prime codați tot o să existe dar m-ai puțini. cine este de acord cu mine să pună un pro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe bune? =]]]

Daca serveru ar fi only prime o sa scada foarte mult,tu te auzi ce spui?

Majoritatea playerilor de pe server sunt no prime si unii au si grad,se simt.

Nu o sa se implementeze aceasta regula deoarece populatia serverului va scade grav.

@Pymbor

@Emika

The birds fly because they have wings.

We live beacuse we can

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A punctat dau si plec tot ce puteam si eu sa zic. De asta avem admini, ca sa stea si sa dea ban, daca unii nu isi fac treaba e partea a 2a. Chiar cred ca e useless propunerea asta, dar mai astept pareri.

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Emika a spus:

A punctat dau si plec tot ce puteam si eu sa zic. De asta avem admini, ca sa stea si sa dea ban, daca unii nu isi fac treaba e partea a 2a. Chiar cred ca e useless propunerea asta, dar mai astept pareri.

poti sa o inchizi pentru ca este o propunere idioata si nu m am gandit cand am facut-o + dau si plec a punctat foarte bine... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei tu, tc

Imi place initiativa, dar sa veniti cu ceva mai util

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.