Sari la conținut

reclamatie tuie-abuz


ÏmÏxJëQQ

Postări Recomandate

nick:tuie

harta:inferno

face abuz se crede mai presus de oricine.... da ban pentru o gluma minora 2 luni.... nu mi se pare corect... chiar daca am glumit nu am glumit fara sa cunosc persoana respectiva..... cand vorbeam cu cineva el se baga in seama fara motiv...... 

 mi-a dat ban fara nici un motiv... 

 a pus la motiv ca faci glume cu cine iti permite...  

dar nu am injurat doar am glumit si am glumit cu playeri pe care ii cunosc... chiar si asa mi-a dat vreo 2 luni... ban 

face abuz spune ca glume faci cu cine iti permite ok am facut cu cine imi permite 

 

Editat de lionx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urat post.

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer? Esti un jeg ordinar prietene, o mizerie cum nu am mai vazut, vii tu pe server si cica vrei sa faci show? Hai lasa ma o mizerie de toate zilele ce esti

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha vii pe server si mi zici mie ca am 7 ani si tu folosesti cuvinte de genul anti socialule,in locul tau as inchide gura aia mare.Ai noroc ca nu ti am dat ban permanent,si ti am mai zis caterinca asta o faci cu cine iti permite 

edit:nu mai fii asa smecher ca nmn nu ti a permis nmk

edit2:nu mai fa dublu post ai buton de edit+nu ma inveti tu pe mn cum sa adminez,am eu ani de adminat cat ai tu in viata

  • Haha 1

9Fuz0ye.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presupun ca esti un bulangiu de 14 ani care isi bate joc de ceilalti? Revino la realitate brothere iti bateai joc de toata lumea pt ca te crezi tu bun, doamne cat suferi copile sper sa iei ban si pe forum

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brothere am 19 ani in primu rand si dupa cum vb cam tu esti ala bulangiu.... si ai grija cum vb 

Ia spune tu de cine imi bateam joc ai dovezi? Ca asa vb si eu  

 

Editat de lionx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
La 09.08.2019 la 22:55, lionx a spus:

Brothere am 19 ani in primu rand si dupa cum vb cam tu esti ala bulangiu.... si ai grija cum vb 

Ia spune tu de cine imi bateam joc ai dovezi? Ca asa vb si eu  

 

Spun 2/3 oameni ca iti bateai joc. Logic cand esti vinovat ca nu vrei sa recunosti aka "Gheorghe Dinca"

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.