Sari la conținut

[Reclamatie] Dirty Vibe ;x.


Squerill

Postări Recomandate

Misto titul pozei de pe imgur, "te pis in gura", poftim aici dovada, chiar ma mir ca ai venit sa plangi pe forum, https://imgur.com/a/4pZRpJE, limbajul tau cam lasa de dorit si esti cam frustrat, se poate observa si in poze, iar referitor ca nu stii regula, copy paste din regulament "6. Dacă jocul este freerun CT este obligat să predea arma. Slay / Kick / Ban 10 minute!", am procedat exact conform regulamentului, chit ca trebuia sa iti dau un ban mai lung pentru limbaj, pe langa cel de 10 minute pentru care ai venit sa plangi aici. 🙂

76561198275554587.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 minutes ago, Dirty Vibe. ;x said:

Misto titul pozei de pe imgur, "te pis in gura", poftim aici dovada, chiar ma mir ca ai venit sa plangi pe forum, https://imgur.com/a/4pZRpJE, limbajul tau cam lasa de dorit si esti cam frustrat, se poate observa si in poze, iar referitor ca nu stii regula, copy paste din regulament "6. Dacă jocul este freerun CT este obligat să predea arma. Slay / Kick / Ban 10 minute!", am procedat exact conform regulamentului, chit ca trebuia sa iti dau un ban mai lung pentru limbaj, pe langa cel de 10 minute pentru care ai venit sa plangi aici. 🙂

 

Nu prietene, astept dovada in consola cum se vede ca jucatorul respectiv este la tero si apoi sa se vada ca a dat /free, tu nu vezi ca n-ai asa ceva? Mai ales ca mi-ai dat poza cand erai langa tero si ala cu pusca in mana, automat puteam sa-l omor. Strange dovezi cum trebuie, nu asa.

Editat de Squerill
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg ce nu iti convine, ti-am dat dovada, pozele sunt facute la 2-3 runde dupa ce ti-am dat ban, pentru ca stiam ca o sa vii sa plangi aici, asteapta o decizie si nu mai posta aiurea, exact ceea ce voiai tu scrie, jucatorul fiind tero si runda fiind free, scris tocmai de respectivul care era tero la momentul dat. 🙂

76561198275554587.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, Squerill a spus:

 

Nu prietene, astept dovada in consola cum se vede ca jucatorul respectiv este la tero si apoi sa se vada ca a dat /free, tu nu vezi ca n-ai asa ceva? Mai ales ca mi-ai dat poza cand erai langa tero si ala cu pusca in mana, automat puteam sa-l omor. Strange dovezi cum trebuie, nu asa.

Prietene, nu e obligatoriu sa scrii in chat free, daca teroristul nu activeaza nicio capcana se considera free.

 

Cat despre limbajul tau de cartier, propun ban de 5000 min, poate te calemzi si tu putin.

 

Dirty a fost prea indulgent cu tine, eu nu mai stateam la discutii cu tine vazad modul mizerabil in care vorbesti.

Atat timp cat eu stiu cine sunt, gura lumii poate sa ma suga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19 minutes ago, VerdecrYL said:

Prietene, nu e obligatoriu sa scrii in chat free, daca teroristul nu activeaza nicio capcana se considera free.

 

Cat despre limbajul tau de cartier, propun ban de 5000 min, poate te calemzi si tu putin.

 

Dirty a fost prea indulgent cu tine, eu nu mai stateam la discutii cu tine vazad modul mizerabil in care vorbesti.

 

Atunci baga-mi vere ban si pe IP ca ma doare fix acolo unde nu rasare soarele, nu mai fi asa thug life.

 

Ai impresia ca ma intereseaza daca am ban sau nu pe un joc pe care intru o data la 2 luni. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 26 minute, Dirty Vibe. ;x a spus:

Ok, banat 5000 minute, daca un fondator considera ca meriti mai mult sau permanent, il rog sa posteze, pana atunci locked.

exact la ce ma gandeam

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.