Sari la conținut

Cerere rankuri dr.usp.ro


who

Postări Recomandate

YgbS0BG.pngTip [avatar(forum sau steam)/semnătură/banner/etc]: rankuri

 YgbS0BG.pngText principal: am nevoie de unu pentru fiecare rank ( fondator , owner , administrator , extreme mod , super mod , moderator , helper si veteran )

YgbS0BG.pngText secundar [usp.ro]: dr.usp.ro

YgbS0BG.png Dimensiuni: chiar nu stiu , cat credeti voi ca o sa se vada bine intr un post

YgbS0BG.pngStock/Render[obligatoriu]: nu am , as vrea sa fie transparente

YgbS0BG.pngAlte precizări: ma scuzati de cererea poate prea ambitioasa , am nevoie de niste rankuri facute simple , dar cu stil , cum stiti voi . Aveti aici un post ca sa va orientati cam cum sa fie la dimensiune si cam care sa fie culorile CLICK . Inca odata ma scuzati daca e cererea prea mare , mult spor !

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, OREO a spus:

kMveBTF.png

MyoDCtv.png

k49LzhZ.png

nasySik.png

8nJNqTp.png

LQitCUT.png

2f2lJQj.png

KR3i09P.png

 

salut , sunt bune astea , DAR am gresit eu ... am scris in loc de fondator fandor sau ce am scris=))) . Daca poti sa editezi si sa scrii in loc de fandor fondator ar fi perfect , mersi

 

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, who said:

salut , sunt bune astea , DAR am gresit eu ... am scris in loc de fondator fandor sau ce am scris=))) . Daca poti sa editezi si sa scrii in loc de fandor fondator ar fi perfect , mersi

 

Done, pe viitor mai multa atentie.

nymMBNP.png

  • Love 1

fTFtxfq.gif

 

FKmD5So.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Iulia a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.