Sari la conținut

cerere unban Skeletor Hitler


Skeletor Hitler

Postări Recomandate

Cel putin mie ca membru staff nu mi se pare normal pe un server populat sa se injure si sa se bata joc de staff . Am dovezi clare si eu si alti membri din staff cand aceasta persoana injura si isi bate joc de gradele lor. Aceasta persoana nu numai ca  injura dar de fiecare data cand nu ii convine ceva si un membru staff ii atrage atentia spune ''Mi se rupe mie de gradul tau'' este bataie de joc combortamentul lui pe un server . Detin dovezi clare eu cat si colegi mei din staff cu injuraturi si instigare la utilizarea comenzilor staff. Situatia descrisa de el este falsa deoarece nu dau ban la o injuratura si am dovezi cu alte injuraturi. Tin sa mentionez ca m-am consultat si cu un owner inainte de a da ban. CONTRA UNBAN 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban

Banul este prea exagerat. ( viper nu este cel mai sfant de pe server si mai injura si el lumea sau face misto de lume )  ( nici skeletor nu este sfant )

 

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ban permanent este exact ce merita copilul ala

Oameni ca el nu ar trebui sa aiba acces la internet

Scuzati-mi limbajul dar o sa o zic pe fata:Un taran coclit care nu are nici un gram de respect ptr nimeni

De multe ori cand sunt pe server se injura cu toata lumea asa degeaba..complex de superioritate pe burta goala

Eu zic ban-ul sa ramana

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce o sa dau cartile pe fata, eu sunt pro unban pt ca nu mi se pare normal sa dai un ban permanent pt ca cnv jigneste staffu like WTF IS THIS??? si nu mai spun ca i ai rugat pe ceilalti (daniel,dope si presupun ca si azr si misterduck) sa dea contra unban pt ca nu il suporti tu pe skeletor, fii atent ca sa nu zici ca nu am zis eu si cu inca cnv (nu dau nume) suntem cu ochii pe voi pt ca deja trb curatat staff-ul asta like sa rogi pe ceilalti sa de contra unban e deja incredibil mai ales ca esti un membru staff si avem asteptari!

 

P.S: Cer ca Skeletor Hitler sa fie unbanned pt aceasta chestie pt ca tot ce se vede aici e fals, toate contra unbanurile!

Editat de OwO ORO
  • Love 1
  • Haha 1

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate vedea ''ca totul e fals '' cum zice dl. moderator si Daniel adminul are mai multe dovezii ! ca sa stiti ! https://imgur.com/at3cu1U ce face el aici se numeste injurat si CALOMNIE daca nu stii ce inseamna dl. mod poate stii instigare la utilizarea comenzilor staff (ban)! https://imgur.com/YE3GHOr si parerea unui owner , fara sa zic eu ceva.

Editat de TheviperEM

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru chestiile pe care el le a spus nu mi se pare corect sa ii dai permanent. Da poti sa ii dai ban 30 minute maxim. Si si chestia cu mujdei aia poate fi luata drept o gluma pentru asa ceva nu ii dai ban..

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa lamurim lucrurile. Acest copil, cand intra pe server, incepe de fiecare data sa se ia de lume, mie imi zice "mai are ma ma ta aia wall", se ia de oricine are el chef. Nu exagerez cu nimic. Daca ar primii unban nu s ar potoli si ar incepe de la inceput. 

 

https://imgur.com/gallery/RFlQW1L

 

Deja se creeaza certuri intre membrii staff ului din cauza unui copil care nu merita atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Wazy said:

Pentru chestiile pe care el le a spus nu mi se pare corect sa ii dai permanent. Da poti sa ii dai ban 30 minute maxim. Si si chestia cu mujdei aia poate fi luata drept o gluma pentru asa ceva nu ii dai ban..

I support your decision, dar in ss-urile de mai sus se vede de cate ori si-a luat ban. Merita ban mult mai mult de atat. But i see your point

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic

Te iei in gura cu toti cand intri pe server,te crezi superior?Normal daca nu raspundea pymbor banul ramanea,dar o sa ti mai dam o sansa.Nu calca stramb ca o mierlesti

9Fuz0ye.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.