Sari la conținut

[Cerere unban] alex


alex1408

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : alex
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198828834287/
3. SteamID: STEAM_0:0:0
4. Profilul + numele Adminului care ți-a dat ban: https://steamcommunity.com/profiles/76561198823587382, Pacpac
5. Motiv:  /nonreason

6. Dovada: unknown.png
7. Alte detalii: i-am remarcat niste greseli in timp ce el statea la spectate, el nu a fost de acord apoi i-am cerut numele pe u@ si a spus ca acel chat se foloseste DOAR pentru codati, el folosind doar y@ pentru a vorbi pe chat de nerepetate ori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand, stateam spec pe un codat.. am martor pentru asta ca vorbeam cu el, tu nu aveai nici mute nici gag ok. dintr o data te apuca u@ . ok te am avertizat ca iti dau gag pentru folosirea u@-ului pentru motive idioate ok. dupa iar scri pe u@ si inca nu aveai gag/mute si eu scriam pe y@ sa vezi ce scriu fara sa se vada numele si sa nu vada anumutul ”codat” dar na IQ-ul tau este prea mic ca sa iti dai seam de asta.. dupa tu aveai gag dar nu mute si puteai vorbi dar tu tot pe u@ ai tinut o si te am avertizat cu ban ”u@-ul se foloseste numai pentru raportarea unui codat” si am intrat la tine in echipa sa iti dau numele sa faci reclamatie sa iti fac pe plac si ti am zis si pe chat du te si fa reclamatie pac. dar na acelas motiv ca mai sus ”dar na IQ-ul tau este prea mic ca sa iti dai seam” dupa te am facut prost si tu incepi dandu te un mare smecher cand vorbeam, tu vorbeai cu mine si cand ziceam cv ”nu te a bagat nimeni in seama” sa zici mersi ca a fost ban de 20 min. next nu te mai iert, ban-ul ramane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. As vrea sa imi  spui motivele idioate despre care vorbesti.

2. Playerii normali au cumva acces la y@? Nu, doar adminii, deci daca ai scrie ca si admin pe chat sau cu y@, nefiind prezent pe TAB isi poate da oricine seama ca esti la spec.

3. U@ se foloseste cand playerii vor sa raporteze o problema, nu doar pentru codati. De exemplu, daca cineva de la CT pune muzica, tu fiind la T si eu scriu pe chat "x pune muzica" isi da seama si o opreste cand vii, daca scriu pe u@ cum o sa stie ca vii tu? Nu o sa stie.

4. Ai spus "fa post pac". Poti da vina pe mine ca numele tau e pac si nu  am inteles contextul?

5. Cu ce m-am dat smecher, m-ai facut prost si  nici nu ti-a pasat, eu trebuie sa stau sa ma jignesti tu? Nu, si de aceea nu am facut-o dar nu m-am dat smecher, am spus ca nu te-a bagat nimeni in seama si ca asta nu e limbaj de admin. Apoi am inceput sa vorbesc cu alti playeri despre cele intamplate, tu tot bagandu-te in seama, eu continuand sa-ti spun ca nu te baga nimeni in seama si ca nu vorbesc cu tine. Apoi am luat ban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

17 minutes ago, PacPac said:

in primul rand, stateam spec pe un codat.. am martor pentru asta ca vorbeam cu el, tu nu aveai nici mute nici gag ok. dintr o data te apuca u@ . ok te am avertizat ca iti dau gag pentru folosirea u@-ului pentru motive idioate ok. dupa iar scri pe u@ si inca nu aveai gag/mute si eu scriam pe y@ sa vezi ce scriu fara sa se vada numele si sa nu vada anumutul ”codat” dar na IQ-ul tau este prea mic ca sa iti dai seam de asta.. dupa tu aveai gag dar nu mute si puteai vorbi dar tu tot pe u@ ai tinut o si te am avertizat cu ban ”u@-ul se foloseste numai pentru raportarea unui codat” si am intrat la tine in echipa sa iti dau numele sa faci reclamatie sa iti fac pe plac si ti am zis si pe chat du te si fa reclamatie pac. dar na acelas motiv ca mai sus ”dar na IQ-ul tau este prea mic ca sa iti dai seam” dupa te am facut prost si tu incepi dandu te un mare smecher cand vorbeam, tu vorbeai cu mine si cand ziceam cv ”nu te a bagat nimeni in seama” sa zici mersi ca a fost ban de 20 min. next nu te mai iert, ban-ul ramane.

Lasa vrajeala ma prostule, vrem sa vedem dovezile pentru care i ai dat ban, incapabilule

Editat de boiqgod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta stie night ca vede tot ce se scrie si ce nu, ce ai facut alex l ai chemat si pe intelectualul asta? nu te descurcai singur? si cat IQ sa ai sa nu iti dai seama dupa ce intrebi ”ce nume ai sa stiu cui sa i fac post” si eu iti zic ”fa post pac” se vede. de aia l ai chemat pe asta 🙂 tu nu ti ai dat seama ce ti am zis, eh aia e oricum cat ai stat tu 40 min sa faci cerere de unban ”reclamatie” ti a trecut banul de 20 min. pa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@NiGHT 

Just now, PacPac said:

asta stie night ca vede tot ce se scrie si ce nu, ce ai facut alex l ai chemat si pe intelectualul asta? nu te descurcai singur? si cat IQ sa ai sa nu iti dai seama dupa ce intrebi ”ce nume ai sa stiu cui sa i fac post” si eu iti zic ”fa post pac” se vede. de aia l ai chemat pe asta 🙂 tu nu ti ai dat seama ce ti am zis, eh aia e oricum cat ai stat tu 40 min sa faci cerere de unban ”reclamatie” ti a trecut banul de 20 min. pa.

Vrem sa vedem dovezi pentru ban ma pisamas pe ochii tai ce e asa greu sa intelegi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cine am chemat eu te rog spune mi si mie 😄 as fi incantat sa aflu. Daca oamenii te urasc nu e vina mea, nu am chemat pe nimeni. In loc sa raspunzi la reply tu te iei de boiq. Buna scuza frate, nu ai ce zice te dai la fund, tipic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, PacPac said:

asta stie night ca vede tot ce se scrie si ce nu, ce ai facut alex l ai chemat si pe intelectualul asta? nu te descurcai singur? si cat IQ sa ai sa nu iti dai seama dupa ce intrebi ”ce nume ai sa stiu cui sa i fac post” si eu iti zic ”fa post pac” se vede. de aia l ai chemat pe asta 🙂 tu nu ti ai dat seama ce ti am zis, eh aia e oricum cat ai stat tu 40 min sa faci cerere de unban ”reclamatie” ti a trecut banul de 20 min. pa.

Eu ti am cerut dovezi pentru ban si uite ce spui tu, esti prost rau de tot coaie 🙂

Editat de boiqgod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, boiqgod a spus:

Eu ti am cerut dovezi pentru ban si uite ce spui tu, esti prost rau de tot coaie 🙂

nu ai tu nevoie de dovezi abuziv incapabil, ti ai luat ban ca injuri si dai kick cum iti vine tie, iesi de aici esti banat pe sv nu ai nici un drept sa iti dai cu parerea aici. o sa fi banat si pe forum in curand ”dont worry” si alex la tine sa pus .

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu are dreptul sa dea cu parerea atunci de ce il bagi in seama? Lasa-l in pace daca este asa cum spui tu, deoarece tot tu spui ca o sa ia ban si pe forum. Deci poti  sa-mi raspunzi  mie. Si nu inteleg ultima parte cu "alex si la tine SA pus"

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, PacPac a spus:

in primul rand, stateam spec pe un codat.. am martor pentru asta ca vorbeam cu el, tu nu aveai nici mute nici gag ok. dintr o data te apuca u@ . ok te am avertizat ca iti dau gag pentru folosirea u@-ului pentru motive idioate ok. dupa iar scri pe u@ si inca nu aveai gag/mute si eu scriam pe y@ sa vezi ce scriu fara sa se vada numele si sa nu vada anumutul ”codat” dar na IQ-ul tau este prea mic ca sa iti dai seam de asta.. dupa tu aveai gag dar nu mute si puteai vorbi dar tu tot pe u@ ai tinut o si te am avertizat cu ban ”u@-ul se foloseste numai pentru raportarea unui codat” si am intrat la tine in echipa sa iti dau numele sa faci reclamatie sa iti fac pe plac si ti am zis si pe chat du te si fa reclamatie pac. dar na acelas motiv ca mai sus ”dar na IQ-ul tau este prea mic ca sa iti dai seam” dupa te am facut prost si tu incepi dandu te un mare smecher cand vorbeam, tu vorbeai cu mine si cand ziceam cv ”nu te a bagat nimeni in seama” sa zici mersi ca a fost ban de 20 min. next nu te mai iert, ban-ul ramane.

1. Daca unu da report ca ini echipa lui este cineva care tipa sufla in microfon etc, tu ce ai sa faci?, o sa ii dai gag sau ban ca report.ul este doar pentru codati? Report l.ul este pentru a raporta o nelamurire.l, problema etc.

2. De ce le tot spui ca au IQ.ul pe minus? Ti se pare ca tu il ai cam mare sau ce? Sa nu mai zic ca ieri ai venit la mine sa.mi spui niste chestii ca daca mai stau la spec afk iau remove sau daca nu imi refac activitatea imi iau remove, iar cand l.am intrebat pe night nici nu avea stia de chestiile astea. Asa omule, baga.l si pe night in discutii doar ca sa scapi sau plm, iar night sa se intrebe de unde au auzit asta, si omul sa stea sa se gandeasca. Asa ca nu mai spune oamenilor ca au IQ pe minus ca nici tu nu il ai prea mare.

3. La orice cerere unban, adminul este nevoit sa prezinte dovada, altfel este sanctionat.

4. De ce trebuie sa il faci prost? Chiar nu poti sa te abtii? Iar, intervine "IQ.ul pe minus".

5. Stateai pe un codat si mai aveai un admin cu tine? De ce nu i.ai spus sa se ocupe el de alex, iar tu sa te ocupi cu codatul? Iar, intervine "IQ.ul pe minus".

6. "Fara mine nu mai erai in STAFF" , boss, eu atata timp cat imi fac treaba si nu fac tampenii/prostii etc. pe server, nu am de ce sa nu fiu in STAFF. Nu mai veni tu sa te crezi "Captain America" si sa spui ca fara tine nu eram in STAFF. Iti vorbeste gura fara creier. Scuze, poate ca este un termen mai avansat, uite, "vorbesti ampulea" e mai pe intelesul tau.

 

Eu am terminat, oricum stiu ca o sa dai inca un reply foarte "avansat" in IQ, asa ca il astept, daca nu mai vii cu un reply "avansat", te felicit.

Editat de RockY

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

removed,

Am bagat pluginurile astea ca sa vad daca se falsifica dovezile si asa mai departe / in caz ca un admin avea probleme la PC si nu putea sa faca un DEMO, nu ca sa stau eu in fiecare zi 24/24 sa ma uit logs ca voi nu puteti face un f12.

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.